2 Üçgen 1 Diktörgen Oyma | Define işaretleri ve anlamları

2 Üçgen 1 Diktörgen Oyma

glori-

Kullanıcı
yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.şimdiden teşekkürler.

BU RESİM İŞARETLİ KAYA VE HEMEN ÜST TARAFINDAKİ SALLANTILI YER

glori-

Kullanıcı
Giriş tam olarak neresidir? Nasıl bir çalışma yürütmeliyiz?
Bilgilendirirseniz sevinirim saygılarımla.

sawyer

Kullanıcı
Giris ucgenin ince ucunun oldugu tarafta olmali .cubuklarla bosluk tespiti yapabilirsiniz.
Tecrubeli ustalar daha iyi yorumlar yapacklardir

glori-

Kullanıcı
evet ustalarım bekliyorum sizleri.bilgilendirirseniz sevinirim..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

ustaları hiç bekleme hemşerim. fındığın ocakların ı gösterir yalnız yersen ,böyle beklersin.:D

bizde yoktu inşaallah sizin sezon iyi geçmişti,r.

çizdiğim arazi yapısını belirten sarı çizgilerle yöne dikkat et. sallantılı dediğin yer cizime göre ok istikameti yönünde ve ,sarı çizgilerdeki meyil benzeri bir yer olmalı,doğrumudur. sallantıdaki kastın nedir anlayamadım.
dikdörtgenin odası hemde iki tane orada.
ayrıca sağdaki oymalar yine kaya üzerindeki cizdiğim yerlere benzer ama alt kısımlardan girişli olacak. bir tanesi çizdiğim gibi çukurumsu bir yere gelir. alt kısımları göremediğimizden afaki yazmakta istemiyorum. kayanın önündeki kesme yer ve kapatılmış kaya ,alttan girişle arkadaki nisbeten çukur kalan yere uzanmasıda kuvvetli ihtimal dahilinde. sağdaki kayada da bazı işçilikler görünmekte.

tarif ettiğim üst kısımla bu alanı geniş açılı resimleyebilirsen daha aydınlatıcı yorumlar alırsın. boşluk tespiti yapabilirsen de iki yerdeki olayını da açıklığa kavuşturmuş olursun.

bir hatırlatma ve tavsiyede bulunmak isterim. tünelli , odalar derin ve ,işçiliğide ağırdır. selametle.

glori-

Kullanıcı
Ustam şişleme yaptık 1 metrede takıldı.üçgen kanal yönündemi diyorsunuz girişi yani siz.
suan telden girdigim için çizimi göremedim.ek olarak zeminaltılar çok derin olmaz diye biliyorum..yanlışım varsa affola

glori-

Kullanıcı
Sallantı derken işaretin arka tarafı toprak löb löb ediyo ayakla vurunca

glori-

Kullanıcı
Ustalar burada açıkçası biraz kafam karıştı:) Üçgenin bitişindeki kanal alt kısmı veriyo dikdörtgende aynı şekilde.Ve o noktada kayalar mevcut sanki kayaları girişe koymuşlar ve bu sallantılı yerin 20 m çaprazında aynı şekilde toprak yine aynı şekilde löb löb ediyo ve 1 metre aralıkla 2 yerde..
Ustalar bana yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim kafam karıştı yaw:)

Üst Alt