3 Büyük Taş Yan Yana | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

3 Büyük Taş Yan Yana

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Dogrudur ikizceli ustam siz daha iyi bilirsinizde beni o kayaliklarin uc tane yan yana yapilmis mezar olmalarini dusunmeye iten sey ustamizin kayalarin yaninda durdugu resimde uc kayada bir insanin mezari olabilecek buyuklukteler ustten baktigimizda da hafif bir bombeye sahipler ve o kayalar oraya ait olduklarina bile inamiyorum buyuk bir iscilik ile getirilmis ve oraya sabitlenmisler yani ustam urada kesinlikle birsey var lakin amma yukarda amma asagida onuda ustamizin tesbiti ile ortaya cikacak saygilarimla ikizceli agabeyim

sevgili kerim kardeşim, iki kayanın arka yüzünde çizdiğim oymalar,girişin o kısımdan olduğunu veriyor.
buraya baktığımızda ise,kayalar traşlanmış ve bir bakış istikameti verilmiş.giriş arka meyilden ve bakış istikametlerine kadar uzanan mezar odaları. içerlerinde bir mezar olsa,her iki yöndeki bulgular farklı olması gerekirdi. baş benzeri uzantılar ,içerde mezar olsa neden yapılmış olsun değilmi.veya arkadaki giriş yönü neden belirtilsin. zemin altı olmasa zaten kayalara bu dizayn verilmezdi.buraya konulmasına gerek olmazdı. yerin uygunluğu bu düzenin yapılmasını gerektirdi.
saygı ve sevgi bizden kerim kardeşim.

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
İkizceli abim ustam senin sozunun ustune lafim olmaz ki bilirsin sitede seni kiran sonu uzaklastirmada olsa karsisinda beni bulur ( diger ustalarim yalnis anlamayin lutfen bilirsiniz ki ikizceli agabeyim kendisine hakaret edilse bile gül vererek cevap verir sozlerimdeki karsisinda beni bulurdan kastim o yondedir ) o acidan bu konusa susma hakkimi kullansam bana kizmazsin demi ustam saygilarimla

Son düzenleme:

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
kaya sirkeyi seviyormu sevmiyormu ne demek. biraz bilgi verirmisin
Ustam horasanli bolgeyi en iyi ve pratik olarak sirke ortaya cikarir kopurme ve bes dk bekleme sonucu yumusama yasanir sevip sevmemesi o yondendir bunun yanisira tokmak da isgorur lakin ince bir yapistirma isleminde tokmak yaniltabilir saygilar