3 farklı yer kapı olduğunu düşündüğüm yer sizce | Define işaretleri ve anlamları

3 farklı yer kapı olduğunu düşündüğüm yer sizce

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
İçerisi horasanla yapıştırmaya benziyor. Horasan testi yapınız. Eğer horasansa giriş olabilir. Videoda görüntü çok hızlı geçtiği için dertay yakalanmıyor. Video yanında resimle de konunuzu destekleyiniz

KASKASKASA0

Kullanıcı
İçerisi horasanla yapıştırmaya benziyor. Horasan testi yapınız. Eğer horasansa giriş olabilir. Videoda görüntü çok hızlı geçtiği için dertay yakalanmıyor. Video yanında resimle de konunuzu destekleyiniz
Alan yamaca düşüyor farkettiyseniz videoda elim sallanıyor evet hepsi horosan kapama dikkatimi çeken horosan içindeki kristaller ilk kez böylr birşey ile karşılaştım daha önceden de açmıştım fakat burası değişik

Kader25

Admin
Feyk alan olabilir.
Zira horasan net gözükmekte.
Bu nedenle boşluk ve metal testi ile ilerlemek lazım. Sonuç pozitif olursa devam.
Amma çok dikkatli olmak şart.
Alttan alacaginiz her taşın tuzak durumunu analiz etmelisiniz.

KASKASKASA0

Kullanıcı
Feyk alan olabilir.
Zira horasan net gözükmekte.
Bu nedenle boşluk ve metal testi ile ilerlemek lazım. Sonuç pozitif olursa devam.
Amma çok dikkatli olmak şart.
Alttan alacaginiz her taşın tuzak durumunu analiz etmelisiniz.
3 ayrı giriş benzetmesi var hangisinin gerçekten giriş olduğunu bulmaya çalışıyorum tahminime göre bu videodaki kısım giriş içeri girişte taşlar var