3 lü merdıven | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

3 lü merdıven

TATLARLI

Kullanıcı
Cevap: 3 lü merdıven

Merhabalar. Yeriniz güzel. SAnırım görsel olarak paylaştınız. Kapıyı sormuyorsunuz heralde?.

Son düzenleme:

makedonyalı

Kullanıcı

saygı deger ustalarım ben bu merdıvenı ve V işaretını neyı temsıl edıyor fakır mezarınımı yoksa

makedonyalı

Kullanıcı

tatarlı usta burda kapı bellı degıl das bırbırıne benzıyor

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

makedon usta zaten görüntü ben burdayım diyor. daha neyi sorarsın be mübarek. sen burayı yapan olsan ve bu kadar emek versen boşuna yaparmıydın. fakir işi gibi mi? merdivende 11 adım ilerisindeki duvarda es geçilir cinsten değil. burdan eli boş dönmezsin merak etme. güzel şeyler seni bekler. işçiliği olan ve dikkatli çalışılması gereken bir yer. kaçak kazıya hayır. güzel bir boşluk bak buraya zaten yolunu odasını bu sana söyler. girişi de verir.

TATLARLI

Kullanıcı

yerin güzel makedonyalı yer belli ya eski bizans ya ms. 0 roma çok zor bi ihtimal ermeni olabilir yinede her türlü Hediyeli yer. .Yapıştırma kapı sana doğal gibi geliyor sanırım.Merdiveden çıkıp o kayalığa gidene kadar altın boşluk verir çbuklarla bi kontrol et.

makedonyalı

Kullanıcı

merdıvene cıktınmı soldakı kayalık dogal gözukuyor .

Moderatör tarafında düzenlendi:

TATLARLI

Kullanıcı

Resmin çıkmamış düzeltmeye çalıştım ama olmadı. Kapıların üstüne Kapı kirişi koyulur üstten sarkma yapmasın diye küpeşte derler. Normal evlerde. Bi yerde kapı arıyorsak önce kapının küpeştesine bakacaz. Yani en üst kısmına. Eğer orada korumalık varsa altı ne kadar doğal olsada kapıyı verir. Doğal dediğin yer bana kapı gibi geldi. bi boşluk baksan sana herşeyi net açıklar orası zaten. SAnırım tek eksikliğin bi boşlk çbuğu lazım.

İRON

Kullanıcı

s.a makedon usta her şey ap açık ortada zaten v işaertini vermiş daha ne yi bekliyorsunki.v işaretinin manası kapalı manasına gelen ama mezar ama mağara ma oda hertürlüsüde kapalıyı çağırıştırır.yapan şahıs doğal görünümünd eyapıp gitmiş.adam gayet mantıklı yapmış sen olsan herşeyi ap açık belli edecek şekşilde yapıp ölemmi gidersin.sanmam onun için diyorum ki devamını getir zaten ustlar gerekeni sölemişler.bi noktayı sölemedikleri kaldı bu kadar kopyadan bişeyler kapmış olmalısın.saygılar kolay gelsinn.:p