3 mezar önündeki tuhaf işaret. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

3 mezar önündeki tuhaf işaret.

Gitti

Kullanıcı
Cevap: 3 mezar önündeki tuhaf işaret.

Nakşibendi şeyhlerinin ve halifelerinin kabri şerifleri.Darende şeyhi İsmail Hakkı Toprak ve müridleri.Tavsiyem oraya sadece ziyaret için gidin ve fatiha okuyun.Başka maksatla giderseniz işleriniz sarpa sarar ve manevi sıkıntılara düçar olursunuz. ALLAH'A EMANET OLUN.

O mübarekleri tanırım ve mezarları ulu camii bahcesindedir.
Bu bahsi gecen mezarlar karsısındaki bahcede.
Bugün yerel bir gazetede okuduguma göre bir şeyh ve müridlerine aitmiş.

Zaten benim çalışma yapma gibi bir niyetim yok.Ben oradaki muhtemelen roma bizans veya fdiger baska bir millete ait işareti irdelemekti.

Yani bilgi edinmek adına.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı

Eyvallah hititli usta zaten bilinçli bir Müslümanın gerçek veli türbeleriylesahtelerini ayırt edebileceğinden hiç şüphem yok.Tokata yolun düşerse bi acı kahvemi içmeye beklerim.Ayrıca şu kamalı, tabancalı eşkiya maceranızı okudum, sizin adınıza üzüldüm. Bu zamanda güvenilir insan bulmak bence en büyük hazine.Başarılar.

Gitti

Kullanıcı

Eyvallah hititli usta zaten bilinçli bir Müslümanın gerçek veli türbeleriylesahtelerini ayırt edebileceğinden hiç şüphem yok.Tokata yolun düşerse bi acı kahvemi içmeye beklerim.Ayrıca şu kamalı, tabancalı eşkiya maceranızı okudum, sizin adınıza üzüldüm. Bu zamanda güvenilir insan bulmak bence en büyük hazine.Başarılar.

Eyw ustam yolumuz düşerse ziyarete gelirim inş.
Buralara gelirsen bende beklerim.

Eşkiya macerasında allahtan ben gitmiş digildim.
Lakin o cahiller yola geldiler.
Bizde gidicez uygun zamanda nasip olursa.