3 tane murc izi bir kanal isareti ve 9 halkali bir sincir bir tasta | Define işaretleri ve anlamları

3 tane murc izi bir kanal isareti ve 9 halkali bir sincir bir tasta

ersan

Admin
ustalarim bu tasa guzel bir cekim aldim buraya bu isaretler hepside bir tasta
bulunuyor.

bu da kanali.

bu da basetim sincir.

bu da uzak cekimi bu tasin

bu yerde sincirin ucunun bakti yer

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: 3 tane murc izi bir kanal isareti ve 9 halkali bir sincir bir tasta

Paylaşım için teşekkürler ersan ustam
8 adım önüne mi çekim aldın

sondurak

Kullanıcı

,,Ersan Ustamızaçiçek sanaçiçek sanaçiçek sanaHerzanki Gibi Süpersin Ustam.image123.:p:p:p..(alkış)(alkış)(alkış);)Çoook Teşekkürlerçiçek sanaçiçek sanaçiçek sana,,

DRAGON-34

Kullanıcı

ERSAN ustam burada kayadan çekim aldım diyorsun işaretlerin tamamı da aynı kayada diyorsun doğrumu anlamışım...Eğer doğru anlamışsam işretler ne işe yarıyor çevreden başka da çekim aldın mı veya daha derinlerde başka da gömüler varmıdır?

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

burada para yoksa başka yerde olmaz derinlik vede odaların işi ağırolabilir aile mazarlığı olma ihtimali yüksek içerisi zengindir sanki küçük bir yeraltı şehri gibi

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

ben burayı çok iyi bildiğim için yorum yapmam doğru olmaz. bu yüzden orda nasıl bir şey olduğunu demem de doğru olmaz. derinliğin 25-30 metre olduğunu söylesem, herhalde sitedeki arkadaşlar harbici yine hikaye yazıyor mu derler acaba?

kısmetse dostuma cesaret verecem orası için. içeriye bakamıyor. devlet meselesi derin mesele.... çiçek sana

DRAGON-34

Kullanıcı

ben burayı çok iyi bildiğim için yorum yapmam doğru olmaz. bu yüzden orda nasıl bir şey olduğunu demem de doğru olmaz. derinliğin 25-30 metre olduğunu söylesem, herhalde sitedeki arkadaşlar harbici yine hikaye yazıyor mu derler acaba?

kısmetse dostuma cesaret verecem orası için. içeriye bakamıyor. devlet meselesi derin mesele.... çiçek sana
HARBİCİ ustam madem sen oranın 25-30m olduğunu bilyon içindekini de biliyon ERSAN dostumuzu da yorma ne şekilde ve neler var söyle.Bi sorum da benim olacak burada 9 baklamıydı zincir var benim konu açtığım belgede de 21 lokma zincir diyor bu zincirin vede bakla sayısının manası nedir bilgin var mı.Ayrıca bu konudaki 30m derindeki odaların bir girişi olmalı tepeden inilerek yapılması imkansız bence.....o derinlikler piramitlerde belki vardır burası mağara olbilir mi?oradaki 9 bakla derinliği mi veriyor acaba,yoksa 9 adım ilerisinde bir yer mi söylüyor?bilgin varsa söylermisin

İRON

Kullanıcı

yine çok ballısın be ersann.bravo valla güzel bir anten yakalamışsın seni tam noktalara kadar götürüyor.

ersan

Admin

DRAGON-34 usta bu yer HARBICI usstama belkim malim olmustur ta coku dedikleri de doru bilesinki ustam .:p:p:p

Son düzenleme: