3000'i Yakalarken | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

3000'i Yakalarken

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Cevap: 3000'i Yakalarken

ALLAH razı olsun LACİVERT ustam hoş bulduk sefa bulduk. sağ olsun arkadaşlarımız,şahsınıza en uygun yeri ve görevi tevdi etmişler. sizler kadar yazılarınızıda özledim. inşaallah,zamanım oldukça takip edeceğim.
kalbi saygılar. ALLAH a emanet olunuz.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

ALLAH razı olsun LACİVERT ustam hoş bulduk sefa bulduk. sağ olsun arkadaşlarımız,şahsınıza en uygun yeri ve görevi tevdi etmişler. sizler kadar yazılarınızıda özledim. inşaallah,zamanım oldukça takip edeceğim.
kalbi saygılar. ALLAH a emanet olunuz.

Mevlam cümlemizden razı olsun inşAllah hayırlara vesile olması dileğiyle saygılar sevgiler...

light_celal1

Kullanıcı

ikizceli ustam sizi burda görmek nekadar güzel
inanın sizi burda gördüğüme çok sevindim
değerli abim hoş gelmişin;)

ikizceli

Vip Üye

çok sağ ol sevgili kardeşim.bir gün baktım,bütün dostlar burada.sizden ayrı olmaktansa ,tasımı tarağımı sessizce yükleyerek,aranızda olmayı tercih ettim.sana karşı biraz mahcubum,hep direk geçiyorum.özelime telini yazıver,bellimi olur. belki RABBİM BİRLİKTE BİR ÇAY İÇMEMİZİ NASİB EDER İNŞAALLAH.
sevgiyle gözlerinden öperim.

light_celal1

Kullanıcı

estafurlah abim mahcupluk nedemek gönlü güzel abim
ne güzel demişsin <inşaallah> inşallah.
ellerinden öperim;)

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı

Öncelikle bu sitenin kurulmasında ve yayın hayatını sürdürmesinde emeği geçen herkese , kurucu , yönetici, yorumcu üyelere ayrı ayrı teşekkür ederim. Allah (cc)
Hepinizden razı olsun.
Benim ilk üyeliğm başka bir sitede idi, elimizden geldiği kadar karınca kararınca insanlara yardım etmeye çalıştık , ama ne hikmetse bazı moderatör ve gedikli üyeler tarafından zaman zaman , içeriği istihza , iftira ve mesnedsiz yakıştırmalarla dolu karşı yorumlar aldım. Her seferinde alttan almaya çalıştım saygıda kusur etmemeye kalp kırmamaya özen gösterdim, hatta zaman zaman başka üyelerin birbirleri aralarındaki gerilimlere bile bütün samimiyetmle müdahale edip ortalığın yatışmasına acizane katkıda bulundum. Buna rağmen malum şahısların hiç birinden iyi niyetli bir yaklaşım göremedim. Siteye gönderdiğim e mail lerde bu kişilerin uyarılması hatta gerekirse cezalandırılması hususunda uyarılarda bulundum aksi halde bundan sadece sitenin zarar göreceğini insanların buralara aşağılanmak dalga geçilmek için üye olmadığını yazdım. Ama nerdeee nezaketen karşı bir cevap bile yok.
Tamam densiz insan her zaman çıkar, ama kardeşim sen de orda bostan korkuluğu değilsin herhalde bi uyar bi bişey yap . Durum böyle olunca bende artık o siteyi terk ettim arada bakıyorum gazı kaçmış gazoz gibi gittikçede güdükleşiyor. Böyle giderse uzun sürmez dükkanı kapatacaklar gibi bir his var içimde. Çünkü aynı tas aynı hamam sanki pusuya yatmışlar biri konu açsada şuna haddini bildirsek der gibi bir halleri var.
Duşünebiliyormusunuz adama sırf samimiyetten adımı adresimi veriyorum hersey gayet iyi ertesi gün yaptığım bir yoruma yazdığı cevap
"Biliyorsan konuş sallama ile safsata ile bu işler olmaz vs.vs."
Ornekleri çoğaltabiliriz.
Bazı örnekler
" kayanın etrafında yedi tur at ilk başladığın yeri kaz"
" he he götür kesin 1 milyon dolar eder"
Hemen orayı eşele bi kazan altın seni bekliyor"
Bunun gibi sayısız örnek var.
Bana özelden mesaj atanlar oluyor bende bu arkadaşları buraya davet ediyorum.
Çünkü gerçek samimiyeti , adamlığı vemertliği burda gördüm.
Allah aşkına birbirini ıp adresini tespit ettirip savcılığa suç duyurusunda bulunmakla tehdit eden üye ve mod. Olduğu bir yerden hayır gelirmi?
Tekrar herkese selamlar.

Kervan07

Admin

Öncelikle bu sitenin kurulmasında ve yayın hayatını sürdürmesinde emeği geçen herkese , kurucu , yönetici, yorumcu üyelere ayrı ayrı teşekkür ederim. Allah (cc)
Hepinizden razı olsun.
Benim ilk üyeliğm başka bir sitede idi, elimizden geldiği kadar karınca kararınca insanlara yardım etmeye çalıştık , ama ne hikmetse bazı moderatör ve gedikli üyeler tarafından zaman zaman , içeriği istihza , iftira ve mesnedsiz yakıştırmalarla dolu karşı yorumlar aldım. Her seferinde alttan almaya çalıştım saygıda kusur etmemeye kalp kırmamaya özen gösterdim, hatta zaman zaman başka üyelerin birbirleri aralarındaki gerilimlere bile bütün samimiyetmle müdahale edip ortalığın yatışmasına acizane katkıda bulundum. Buna rağmen malum şahısların hiç birinden iyi niyetli bir yaklaşım göremedim. Siteye gönderdiğim e mail lerde bu kişilerin uyarılması hatta gerekirse cezalandırılması hususunda uyarılarda bulundum aksi halde bundan sadece sitenin zarar göreceğini insanların buralara aşağılanmak dalga geçilmek için üye olmadığını yazdım. Ama nerdeee nezaketen karşı bir cevap bile yok.
Tamam densiz insan her zaman çıkar, ama kardeşim sen de orda bostan korkuluğu değilsin herhalde bi uyar bi bişey yap . Durum böyle olunca bende artık o siteyi terk ettim arada bakıyorum gazı kaçmış gazoz gibi gittikçede güdükleşiyor. Böyle giderse uzun sürmez dükkanı kapatacaklar gibi bir his var içimde. Çünkü aynı tas aynı hamam sanki pusuya yatmışlar biri konu açsada şuna haddini bildirsek der gibi bir halleri var.
Duşünebiliyormusunuz adama sırf samimiyetten adımı adresimi veriyorum hersey gayet iyi ertesi gün yaptığım bir yoruma yazdığı cevap
"Biliyorsan konuş sallama ile safsata ile bu işler olmaz vs.vs."
Ornekleri çoğaltabiliriz.
Bazı örnekler
" kayanın etrafında yedi tur at ilk başladığın yeri kaz"
" he he götür kesin 1 milyon dolar eder"
Hemen orayı eşele bi kazan altın seni bekliyor"
Bunun gibi sayısız örnek var.
Bana özelden mesaj atanlar oluyor bende bu arkadaşları buraya davet ediyorum.
Çünkü gerçek samimiyeti , adamlığı vemertliği burda gördüm.
Allah aşkına birbirini ıp adresini tespit ettirip savcılığa suç duyurusunda bulunmakla tehdit eden üye ve mod. Olduğu bir yerden hayır gelirmi?
Tekrar herkese selamlar.

komana kardeşim senin dediğin siteyi iyi biliyorum..inan bir çoğumuz ordan buraya transfer olmuştur ve burda kalmıştır.bu foruma üye olan herkes kovulmadıkca burdan kolay kolay gitmez..neden kovulmadıkca dedim çünkü seninde yukarıda bahsettiğin gibi bazı kendini bilmez densizler malesef bizim forumada bulaştıkları oluyor ve inan bu kişiler kendi renklerini hemen belli ediyorlar..illaki bi yerde pot kırıyorlar.bu tarz kişilikli üyeler uzaklaştırılıyor!

öncelikle bozkurt ustam,harbici ve ersan ustam dan çok yardım gördüm.burda kalmamı sağlayan en büyük nedenlerdir kendileri..onlardan ve bu forumdan bir çok şey öğrendim ve halende öğreniyorum..

inşallah çok daha iyi dostluklara diyorum ve allah tüm dostlarımın yardımcısı olsun

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: 5000'i Yakalarken

Güzel düşünceleriniz için
Her kese teşekkür ederim
Ailenin / Mekanın bir parçası olarak
Misafirlerimize bizi google da arayıp
Tıklanma sayımızı arttırdıkları için teşekkür ederim
Üyelere Konu açıp ya da
Konulara cevap verdikleri için teşekkür ederim
Ustalara bilgilerini özverili
Olarak paylaştıkları için teşekkür ederim
Yöneticilere
Sitenin tanıtım, işleyiş
Sorun ve önerileriyle bire bir
İlgilendikleri için teşekkür ederim

3000 - 5000 ya da daha fazlasının önem arz etmediğini anlıyorum
Bu binlerin içinde
Yüreği kocaman
Güzel insanlar olsun yeter
O zaman 72 milyon mekanda olur
Gerçi 72 milyon az oldu:)
Filistin'den Bulgaristan'a
İran'dan Hollanda'ya kadar üyemiz var:)
İnternational web site:)

ikizceli

Vip Üye

saygı değer ALİVELİ ustam,
konu açılalı henüz 8. ayın içinde olmasına rağmen,
arkadaşlarımızın sitemiz hakkında yorumlarında işaret ettikleri bütün değerlerin doğruluğunu haklı çıkaran ve teyit eden ve ilerki zaman içinde ulaşacağı noktalara ışık tutan bir katılımdayız. kıskananlar çatlasın .
herkese gönül dolusu sevgiler....

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

sanırım her arkadaş biraz daha gayret ederse ilerisi iyi görünüyor bence.