35 Tonluk Dev Kaplumbağa | Define işaretleri ve anlamları

35 Tonluk Dev Kaplumbağa

karamsar

Kullanıcı
ustalar uzun zaman önce tespit ettim...altında bişeyler sakladığını düşünüyorum...Yorumunuzu merak ediyorum..bahar gelmeden taklayı attırabilecekmiyiz..?

[/IMG]

A21MEDLi

Admin
üsteki kayalara dokunma o boş zahmettir.
1.resimde çizdiğin okların altında kayaya yapıştırılmış bi insan kafası var.sağ gözü istikametine mezar olmalı..gözü istikamettinde mezar odası yoksa ? kafanın altına yoğunlaş.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
KAYALAR KOYMA LAKİN KABLUMBAĞA DEĞİL.

AMEDLİ ustamızın işaret ettiği kısımda ön zemini düşük yeri de dikkate almak gerekebilir. gövde de görülen oyma ise. sol kısım ise buradayım der gibi duruyor.

karamsar

Kullanıcı
üsteki kayalara dokunma o boş zahmettir.
1.resimde çizdiğin okların altında kayaya yapıştırılmış bi insan kafası var.sağ gözü istikametine mezar olmalı..gözü istikamettinde mezar odası yoksa ? kafanın altına yoğunlaş.
1-usta insan yüzüne benzeyen yer sadece ve sadece o açıdan bakılığında silueti veriyor..profilden ve diğer taraftan insandan başka herşeye benziyor...sorun değil diyorsanız dediklerinizi yapacam
2-Es geçmeyin dediğiniz yerde ne yapayım..? tşkrlr..

A21MEDLi

Admin
1-usta insan yüzüne benzeyen yer sadece ve sadece o açıdan bakılığında silueti veriyor..profilden ve diğer taraftan insandan başka herşeye benziyor...sorun değil diyorsanız dediklerinizi yapacam
2-Es geçmeyin dediğiniz yerde ne yapayım..? tşkrlr..

zaten bunlara sadece bir yönden bakıldığından fark edilir,diğer taraflardan bakıldığından doğal görünür.
es geçmeyin dediğim kısmı genişçe gözlemleyin,farkı fark edeceksiniz. daha ne diyiim.