3d Dedektör Görselleri | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

3d Dedektör Görselleri

wolf_52

Kullanıcı
yada altın karşımı bir emare varsa sadece ona gitdiğni söylemişdi... 100binlik dolar makneler halt etmiş dir bu yöntemin yanında....demişdi

wolf_52

Kullanıcı
@wolf52 ustam @ASİAVCI ağabeyiminde dile getirdiği gibi ilginç bir olay yanlız bu buharı gece takip etmenin bir yolu daha var
Oda lazerdir duman ve buharla arası en iyi olan ışık lazer ve kırmızı ışıktır
evet mantıklı ustam çok iyi hesap edlerek yerleşdirlmeli ama laser, kamra kaydıda şart bence emin olmaya bilriz nerye konduğunu.. sardırp tekrar bakmak icap edebilr..

Warning

Kullanıcı
evet mantıklı ustam çok iyi hesap edlerek yerleşdirlmeli ama laser, kamra kaydıda şart bence emin olmaya bilriz nerye konduğunu.. sardırp tekrar bakmak icap edebilr..
Ustam kamera belirttiğiniz gibi oldukça mantıklı yanlız lazer ufak kalıyor normal bir el fenerinin önüne kırmızı bir bant çekilebilir buda yansıtmayı genisletir ;)

ersan

Admin
bu baskı altında daha fazla sır edemem, benden günh gitdi,günahı vebali boynunuza, çok ama çok dikkatli olun acleye getirmeyin sakın sakın, en başdan başşlıyorum şüpe ediğiniz alanı göznüze kesdirirsinz hava kararmaya yakın olmalı ki havdaki buharı çıkan gazı gözle görlür olsun. hatda kayda alın derim, gecede bu yapıla biler mantıken gecekayıt kamerasıyla.sıcağa duyarlı olduğu için buhar gazını rahat görür.yüksek çöznürkükde olan bir kamera. yada akşam kısmaya yakın,neyse mevuzu ya dönecek olursak, bri piknik tüpü,havda rüzgar olmamalı hafifden varsa arkamıza almalıyız bu rüzgarı. ki civa buharı tenefüs etmeylim..allah muhafaza.. gözmüze kesdirdiğimz hedef nokdasına tüpü koyarız yakarız üstüne porseleln sadece porselen tabak yada tas. yanan tüpün üstüne konulur iyice kızdırlır. öyleki kızmalıdır ki bunu anlamak için bir kaç damla su damlatırız anında buhar olup uçmalı.ki kıvama geldiğni anlayalım,son ra kendimizi sağlama aldıkdan sonra bu arda şüpeli hedef nokdasında rahat görbilceğimz bri yer olmalı bu,rüzgarı iyi hesap edilmeli.elimze 2 mt uzunluğundaki bri sopa ile düznek yapılır ucuna mink ir kepçe bağlanır kepçeye ise.. bir tatlı kaşığı yada çorba kaşığı civa ileve edlir.ve kendimizi hazır hisetdiğmiz zamman, kızmış porslene,civa boca edilir.buharı nereye uçup nerye konuyorsa.. mal oradadır,şaşmaz....alahın izniylee...civa kaliteli olmalıdır sanyi civasıda olurr...
ustam cok guzel bir bilgi vermisin cok saolasin
ama dediyin gibi cok tehlikeli bilesin .sindik ben de bir anademn tehliukesi hic yok ve cok da guzel sonuclar alinan bir teknik hic sasma olmaz sindiye kadar.
,,,,,,,aliyorsun cok kuru ihlamur sopasi
onlardan 6 mm kalin 2 tane cubuk yapiyorsun ve 12 mm kalim 14 cm uzun bir ,,pvs,,boruyu vertikal tam tepeden bu 6 mm ihlamur cubu gececek halde
cubuk yapiyorsun 2 tane
bu ihlamur cubu hayata minerali gurmez nekadar da guclu minerali alanda olsaniz yine gurmez tek sade sari metali gurur ama neresi varki cok duyarli deyil nerelerde biliunen ve aranan koyulmus paralar varsa orda dedenmelildir ve ihlamur cubuklari cook kuru olacak
en iyisi bir kuru tahtadan yaptirmakta fayda var ben zamaninda buyle basetim cubuklan cook guzel sonucl;ar aldim var .
tam metalin ustune geldimi ,,,X,,oluyorlar ve hic bir tehlikesi yoktur ustam.

Son düzenleme:

ersan

Admin
basetim cubuk ayni bu sekilde olacak.