4 Metrede Kil Bulduk | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

4 Metrede Kil Bulduk

Kervan07

Vip Üye
sormam gereken o kadar çok soru varki...ben seni hiç yormayayım. kili yumuşak olan yerler çok uzun gider..o kapı şekli dediğin yerler ardı tünel devam eder. bazı mahzenlere giden tünellerde 7 kapı bulunur.çok zorlu bi yerdesiniz. tünel bi noktadan sonra sizi çok daha derinlere ve uzun dolgulu tünellere sokar. kayadan işaretler yoksa,kil katmanlarını iyi oku. kanallar veya renkler varsa dikkate al işarettir yol gösterir. kuru ve sıkı bir katmana gelene kadar devam etmelisin.ALLAH yardımcınız olsun

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
cikan emareleri ve cevresel olarak resim videolarsaniz iyi olur bbu şekilde afaki anlatilir özellikle dere veya tatli rampanin duzlendiği yerleri resim videolayiniz.
her kil kis olan yerde tünel oda olacak diye bir kaide yoktur cubukla ölcüm yaptiysaniz toprak degişimleri sizi aldatabilir.

bir sorum var

Kullanıcı
sormam gereken o kadar çok soru varki...ben seni hiç yormayayım. kili yumuşak olan yerler çok uzun gider..o kapı şekli dediğin yerler ardı tünel devam eder. bazı mahzenlere giden tünellerde 7 kapı bulunur.çok zorlu bi yerdesiniz. tünel bi noktadan sonra sizi çok daha derinlere ve uzun dolgulu tünellere sokar. kayadan işaretler yoksa,kil katmanlarını iyi oku. kanallar veya renkler varsa dikkate al işarettir yol gösterir. kuru ve sıkı bir katmana gelene kadar devam etmelisin.ALLAH yardımcınız olsun
Kuru ve sıkı katmanı bulduk. Hatta normal kille arasında hafif boşluk var. Kurunun altında önce sarı kil var ardından daha yumuşak daha kırmızı ince tabak var. Kilin içine planda kuzeye doğru ilerliyorum. Aynı zamanda aşağıya doğru iniyorum. Aralarda küllü ince tabakalar çıkıyor.

Üst Alt