50 M Alanda Görünenler Yardım | Define işaretleri ve anlamları

50 M Alanda Görünenler Yardım

akinaral

Kullanıcı

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
başlığa lütfen dikkat et kardeşim. vakti olan ustalarımız yorumlara devam edecektir.
önceki konularında değindiğim, boşluk tespiti yapmadan bunların girişlerini bulamazsın. çok belirsiz ummadığın bir noktadan çıkar. zaten belirsiz olması için akla gelen her türlü tedbir mutlaka alınır.
paylaşımlarının çoğunluğu n karşılığı mutlaka var. bundan sonraki paylaşımlarında ç,izimsiz yaparsan bulguları daha iyi görmemizi sağlarsın. iki tanesine deyiniyorum. çünkü tavsiye ettiğim sistemle tespit yapamazsan ,yorumlarla kalırsın.

sağ alt kısımdan... diğeride sol isstikamette.

çizdiğime bak. neye benzetebiliyorsun. kayanın sağı iki yandan traşlanarak,bir istikamet verilmiş. sağ öndeki oymayıda göz önüne alırsan girişin yönünü anlama şansın olmalı değilmi. biraz meyilli kısımdan. soldaki traşlı kayayı sorarsan. odanın son noktası desem inanamazsın değilmi. bir gün nasıl olsa öğrenirsin inşaallah. bak kayadan öte 5 cm geçiyormu. yalnız bu tarz yerlerde tünelinden girmek mecburiyeti var . üstten hayatta açılmaz ve doğru noktaya inilemez. aynen bir eve girer gibi olmalı. sağlıcakla.

akinaral

Kullanıcı
Sadece bu var ama kar kalkinca gidecem eklerim

akinaral

Kullanıcı
ustalar acizane gözüme takılanları çizdim gidince tüm fotolarını çekeceğim bakış olarak bunlar doğalmı

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
basamakları arkana alınca önüne gelen yerde bir işaret ara

Üst Alt