50 M Alanda Görünenler Yardım | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

50 M Alanda Görünenler Yardım

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
akinaral kardeş,ustalarımız her detayı gayet güzel görüyor merak erme. senin çizimin çok gereksiz.
farklı yerler birer resim. bir ikisine açıklık getirdik. senin yapman gereken gittiğinde her birini farklı yönlerden detaylı ve net görüntülü çekerek ayrı konular halinde açacaksın. bu sayede ustalar giriş noktalarını bile rahatlıkla görme imkanı bulacak. cüzdanı gösterip içinde kaç para vara cevap vermeye çalışıyoruz. konularını takip etmen güzel ama istediğin aydınlatıcı yorumlar ancak söylediğimi yapmanla olur.
bu resimde çalkaya ustamız merdivenleri arkana al önünde ne işareti var diye sormuş.

çizdiğim kanal görünmeyen kısma ne kadar gidiyor ve nasıl bitiyor. çarpı koyduğum yeri bir temizle. ok yönünden kaya ile zemini açık bir şekilde görmemizi sağlaki, mezarmı oda mezarmı ve girişi tam olarak görebilelim değilmi. yazdıklarımı en az üç kez özümleyerek okur ve istenilen tarzda çekimler paylaşırsan ,istediğini fazlasıyla alabilirsin. haydi kolay gelsin.

wolf_52

Kullanıcı
bir aileyi temsil ediyor kaplunbağ var burda çenber içine alınan yerde yarısı toprakda.. giriş tam bu taşın önden kaplunbağ dehliz der ikizceli ustamın dediği gibi... burdan girişi varr..

akinaral

Kullanıcı
saolun arkadaşlar o parça resimler nerdeyse yanyana benim acemiliğimden dolayı detay çekmedim.işaret sebebi ustalara akıl vermek değil kendimi geliştirmek doğrumu bakıyorum yanlışm ıdiye : saygım sonsuz hepinize. bide yeni olunca merak fazla oluyo onu sorayım bunu soruyım :)

cantar

Kullanıcı

Bu bir kaplumbağa altı önemli kayanın kendi içi önemli kafasını havaya kaldırmış baktığı yer önemli o kaya kütlesinin çıktığı yer önemli ağırlık olarak kolay taşınabilecek bir kütle olmadığı için hemen çevresinde aramalrımızı yoğunlaştırmamız gerekli....

Bu basamaklar nereye çıkıyor bu kayanın içi ve altı önemli.................Merdivenler kaplumbağanın üzerine mi çıkıyor daha iyi kalitede biraz uzaktan aynı fotografları öğleden sonra 2 gibi çekermisin güneşin ışıkları arkandan gelsin....

Üst Alt