5adat hac rasmi bir kayalikta, 1 adat yamac da

prlanta

Kullanıcı
merheba ustalarim iyi gunler kolay gelsin
bu haclari nanlami ne ola biler sizce acaba degerli mali ola biler mi?

sondurak

Kullanıcı
Cevap: 5adat hac rasmi bir kayalikta, 1 adat yamac da

,,Pırlanta Hoş Geldinçiçek sanaBu Resimdeimage123 Ve Diger Resimlerinde,,Metal Testi Yapmalısın,,Kapalı Kutu:confused::confused::confused:çiçek sanaOkey Dostumçiçek sanaTebrize Selamlarçiçek sana,,

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı

Toplu mezarlık alanı, etrafta eski bir kilise kalıntısı olma olasılığı yüksek. Halkın Acı su dediği yani içimi pek hoş olmayan çeşme kaynak suyu da olmalı. Etrafta ki kayalık alanda da kapatılmış bir giriş veya mağara horasanla kapatılmış olabilir. Mezarların sıradan olduğunu düşünirem. Ancaak papaz mezarını bulursan o zaman işin rengi değişir.Anladığım kadarıyla iranlısın şimdi burda olsaydın birde türbe ara derdim ama orda bu isler nasil ?
Neyse arkadaşın dediği gibi boşluk çekecek çubuklar ve metal testi lazım. İş zor bilesin menim özüm böyle ilham alir. Yahşi günler

TRUVA

Admin

Kayalıkta güzel mezarlar var.girişi bul kardeşim.soyulmadıysa güzel mezarlar anlarsın..

METİN

Kullanıcı

foto çektiğiniz alanda
belki farkında olmadan
noktayı çekmişsiniz.
bu haçın olduğu bölümde
şu an benim gördüğüm kadarıyla
kaya içinde.gizli ibadet yeri mevcut
bu klisede olabilir.diğer dini
kullanışlar içinde olabilir
işiniz büyük iş riskli iş
resmi kazı işi alamassınız.
allah kolaylık versin

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Haçların oralarda kendini yorma,emare taşa göre derenin ve eski yolun üstünde kapalı mağradan bahsetmiş gibi bence.

prlanta

Kullanıcı

merheba ustalar ve arkadaslar ilgilendiginiz icin minetdarligimi bildirirem bende irandan sizlere kucak dolu selam ve segi sunuyorum ala sizlerden razi olsun
kusura bakmayin benim asil dusuncem bu ki acabu bu fotorafladogim mekanda degerli bir mal ola bilirmi bu nu goz onunde alarak calismak isteriz omarim degerlendirirsinizdir konuyu
bende siz azizlere Yahşi günler dileriallah c.callah c.

sondurak

Kullanıcı

merheba ustalar ve arkadaslar ilgilendiginiz icin minetdarligimi bildirirem bende irandan sizlere kucak dolu selam ve segi sunuyorum ala sizlerden razi olsun
kusura bakmayin benim asil dusuncem bu ki acabu bu fotorafladogim mekanda degerli bir mal ola bilirmi bu nu goz onunde alarak calismak isteriz omarim degerlendirirsinizdir konuyu
bende siz azizlere Yahşi günler dileriallah c.callah c.
,,Pırlanta Dostum Merhabalarçiçek sanaİyi Güzel Ve Dogru Düşünüyorsungöz kırpçiçek sanaYoutube'den ,,Çubuk Ustası Ersan,, Başlıgıyla Yaz Ustamızın Video'ları Var Onları İzle Maliyeti Düşük Süper Avcı Çubuklargöz kırpOnlardan Yap Dene Dostum göz kırpçiçek sanaallah c.c'cc Emanet OL..