5ve 3 Sm Derin Oyma Ucgen Isaretleri Bir Yerde | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

5ve 3 Sm Derin Oyma Ucgen Isaretleri Bir Yerde

ersan

Vip Üye
Eline sağlık ustam.
taş başlı başına bir işaret ustam.
ustam burda 8-9 sene evel ayni buyle bir ta ta vardi bundan 4 mt ta unde ve geceylen bir kari tarlasini beklerken burda cok buyuk bir yalin giuruyor cok buyuk ama kari uzaktaymis sonra bu tas akilarina gelmedi ve yola yakin olan tasi trakturlen cikardilar tasin altinda bir ceset cikmis ve kemik yaniyor deye bu tasi birakmislar bende bir yoklarim bu tasi cekime kendim bilem inanamadim.

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
ustam burda 8-9 sene evel ayni buyle bir ta ta vardi bundan 4 mt ta unde ve geceylen bir kari tarlasini beklerken burda cok buyuk bir yalin giuruyor cok buyuk ama kari uzaktaymis sonra bu tas akilarina gelmedi ve yola yakin olan tasi trakturlen cikardilar tasin altinda bir ceset cikmis ve kemik yaniyor deye bu tasi birakmislar bende bir yoklarim bu tasi cekime kendim bilem inanamadim.
doğrudur ustam. Sende dikkat et ne olur ne olmaz.

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
oraya o parayı koyan kimse biraz daha şekli şemali olan taşlar seçse iyi olur. bizi de burda yanıltıyor :D taş desen kırılgan şekilsiz, işaret desen işaret değil. ne yapıyor bu eski insanlar, biraz yaptıkları işe özen göstermeliler dostum :D
yine de parası varsa o taş cici bir taşdır.
bu yorumun üstünediyecek bişiy kalmamış ağzına sağlık harbici kardeşim.(beğendim)

kılıçbalığı

Kullanıcı

burda bir derinm ouma ,,v,,isareti var ama yamur cok yadindan guxel beli olmuyor ve isaretin unde bir 3 sm toparklave 20 sm derinde bir murc izi var.

kılıçbalığı

Kullanıcı
Selamlar ersan usta
Bu kayanın üzerindeki delikler neyi ifade etmekte,bir kafatası silüetinin yanında böyle bir murç izi var,murç izleri ne anlama gelir 1, para 2 ,yön 3,mesafe anlamlarına geldiğini söyleyenler var sizce ne anlama geliyor
Birde 3 ml pirinç tutarken ele birşey almaya gerek yok demiştiniz,peki gümüşlerdeki gibi ağza değerli alsak tepkileri nasıl olur sizce bu konuda nasıl bir yol izlenmelidir

ersan

Vip Üye
Selamlar ersan usta
Bu kayanın üzerindeki delikler neyi ifade etmekte,bir kafatası silüetinin yanında böyle bir murç izi var,murç izleri ne anlama gelir 1, para 2 ,yön 3,mesafe anlamlarına geldiğini söyleyenler var sizce ne anlama geliyor
Birde 3 ml pirinç tutarken ele birşey almaya gerek yok demiştiniz,peki gümüşlerdeki gibi ağza değerli alsak tepkileri nasıl olur sizce bu konuda nasıl bir yol izlenmelidir
murc izi varmi demekji uzakta deyil mezari gumuste ,,x,,oldumu demeki asada deyerli bir malzeme var eyer cekmese demeki bos .

PARDUS-66

Kullanıcı
ersan ustamm gümüş tellerin altına ferit kömür taksak iş yaparmı ustamm tşlkerr

Üst Alt