6000'i Yakalarken

Warning

Kullanıcı
@aliveli44 paşam hayırolsun emekli falan sözleri geçiyor ne olduda tekrardan çoştun (soru)(soru)
Admin yazısını yaz üzme bizi yaw niye böyle yapıyorsun anlıyorum.
Senin sitede mevkiin yüksek sende ortama karışmak istiyorsun halk arasına girmek istiyorsun :D :D :D :D :D ama olmaz idaredesin idaresiz olmaz etme eleme sensiz nasıl öğreneceğim pankreas'tı böbrekti yapma böyle mübarek :)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
DEFİNEMEKANI KANUNLARI MADDE 52-44
A) BÜYÜKLERİNİZİN ELLERİNİ ÖPÜN ÜZMEYİN; @aliveli44
B) KÜÇÜKLERİNİZE SEFKAT GÖSTERİN KIRMAYIN; @ikizceli
EK MADDE 18 : SARILIP KUCAKLAŞIN, BİR ABİ KARDEŞİNE BİR KARDEŞ AĞABEYİNE KIZAR KÜSER AMA SÜRDÜRMEZ. SÜRDÜRÜRSE NEREDE KALDI ABİ KARDEŞLİK. O ZAMAN YAZIDA KALIR SANAL OLUR. ANLAŞILMAYAN KONULAR TARTIŞILAN SEBEPLER İNCİRİN ÇEKİRDEĞİ KADARSA KONU UZATILAMAZ.

(özür dilerim hiç farkına varamadan büyük yazmışım. bu kardeşinizi de anlayışla karşılayıp bu seferlik idare edin.)

SON EK MADDE 78 : @BoZKurT yapman gerekeni biliyorsun dostum.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Yav anam babam gözüm ne istiyonuz benden yawww
Anlatıyom anlamıyonuz
De düzelt ama hesabını soracam
Aldığım karara da bir gün he gardaş olmuş diyin ya
Valla üstümü başımı yırtacam
işte ikizceliye ve siteye yakışır bir kardeş. yoksa insan sarraflığımdan istifa edecektim:D
beni sonsuz mutlu ettin. ALLAH ımDA seni her daim mutlu ve mesut etsin inşaallah.
ferdi karar alma gereği duysak bile bir birimizin nezaketen fikirlerini bir sorsak diyorum. kardeşliğin hukukuna hepimiz saygılı olmaya çalışalım.
nefesi keskin olan arkadaşlarımız ,site niyetine nazar okusa sanırım iyi olacak.
böylesi bir uyumu gerçek ai,le de bile az rastlanacağı kanaatindeyim. ALLAH razı olsun ,herkese de örnek olsun. inanıyorum bizleri kırmamak adına ,her kahrımızı her nazımızı çekiyorsun. yoksa ne kadar ciddi bir karekter sahibi olduğunu çok iyi biliyorum.
hesap konusunda ,ben sana her türlü hesapta veririm,her kahrınıda nazınıda çekerim. aklına gelemeyenleri bile getirmeye çalış.bir isteğin oldu da kabulmü görmedi.
bir kasa kayısı gönderdin de istemeyizmi dedik.:D
gözlerinden sevgiyle tekrar tekrar öpüyorum.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Burada bulunan değerli ustalarımızın sayesinde 6ooo de olur,60.000 de olur Allah'ın izniyle,Önemli olan benim nazarımda emeği geçen değerli ustaların sayesinde bu ortamı yaşatmak ve idame ettirmek ve ölüm gelmeden ayrılmamak her ustanın kendine yakışanı yaptığı gibi bundan sorasındada yapmak hayırlı olacaktır,İkizceli Ustam;ALLAH TEALA sana sağlıklı uzun ömürler versin,Sıhhat sorunu olmadığını düşünüyorum ve Ayrılmanı hiçmi hiç istemem.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
MAŞALLAH SUBHANALLAH
Emeği geçen herkesten Allah cc razı olsun. Allah cc emek zayi etmez. Karşılıklı samimiyetin, dürüst lugun muhabbetin ve yaptığı işi ciddiye almanın sonucu böyle oluyor. Burda herbir birey birbirini başıma tac ederim deyince sonucu böyle oluyor.
Bu sayı Allah ın cc izniyle burda kalmaz, ahanda buraya yaziyom..
Ölmessem göreceğim seneye bu zaman 10 bin.
Selametle

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
MAŞALLAH SUBHANALLAH
Emeği geçen herkesten Allah cc razı olsun. Allah cc emek zayi etmez. Karşılıklı samimiyetin, dürüst lugun muhabbetin ve yaptığı işi ciddiye almanın sonucu böyle oluyor. Burda herbir birey birbirini başıma tac ederim deyince sonucu böyle oluyor.
Bu sayı Allah ın cc izniyle burda kalmaz, ahanda buraya yaziyom..
Ölmessem göreceğim seneye bu zaman 10 bin.
Selametle
inşallah ustam bu gidişle olacak olacak allah,ın izniyle
bu dosluğu bu muhabbeti gören zaten soluğu burada alıyor ustam.

osi

Kullanıcı
Bu siteyi seçerken bır çok üyeler gıbı. Yanılmadıgımı. Söylemek. İsterım. Buradaki dostlukların. ,ortamın farkında. Olanlardanım. Emeği geçen Lere. Tesekur etmek ısterım. .Tercıh etmeme sebem olan dostlarıma teşekkür etmek ısıtıyorum ınanıyorumkı bu sayı dahada artacak

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Bu yazıp çizdiklerinizi neden bilmiyorum gözlerim dolu dolu okudum dostlarım ne olur şu ihtiyarın yüreğini su kesmeyin böylesine geleceğe ümitle bakan bir forumumuz var ikizceli hocamın dediği gibi bizim nefesimiz yetmiyor nefesi kuvvetli bir hoca tutup okutasım geliyor Vatanımıza milletimize hizmet iştiyakıyla daha nice altıbinlere Mevlamızın bizlere çizmiş olduğu yolda el ele gönül gönüle yürüyebilmek dileğiyle inşAllah...

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Bugün itibariyle üye sayımız 6406 ya ulaşmıştır.
13. 2. 2015 de 6000 üye
03. 2. 2015 de
6406 üye
Günde ortalama 22.5 kişi mekanımıza üye oluyor.
Önceki yorumumda seneye bu zamanlarda bu sayı 10.bin olur demiştim. Anlaşılan o ki böyle giderse bu sayı 15 bine yaklaşacak gibi İnşallah.
Sırtımızdaki yük ve sorumluluklarımız dahada artıyor.
Allah cc yardımcımız olsun.