Hastalık - A21MEDLİ Ustam Hk. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Hastalık A21MEDLİ Ustam Hk.

A21MEDLi

Admin
Selamun aleyküm çok değerli kardeşlerim,hakkımda yazdığınız tüm dua ve temenileriniz için Teşekkür ederim.
durumumu biliyorsunuz,elimde tek göz kaldı oda kanama ve ödemle boğuşuyor..
onuda ekran başında geçirdiğim süre zarfında tehlikeye atıyorum farkındayım,sağolsun Roni kardeşim hakkımda konu açmış,.. artık İnterneti hayatımdan çıkardım..bundan dolayı,konu altında son kez yazma gereğini duydum

uzun bi ara aranızda olamamktan dolayı çok üzgün olduğumu bilmenizi istiyorum,fakat sağlık herşeyin başıdır.
ameliyat olduğum sağ gözüm açlırsa?,aranıza dönerim açılmazsa biraz zor dönerim....
kalbini kırdığım birileri varsa hakkını helal etsin,benim geçmişse,tüm haklarım Helali hoş olsun.
bundan sonraki temenilerinize,cevap yazamazsam Mazur görün..

Allah azze ve celle herkesin işini Rast götürsün,Rabbim hepimize ASPAVA versin..Allahumme Amin..

Allah azze ve celle
Sıhhat
Para
Afiyet
Versin
Amin
🌹 🌹 🌹 🖐🖐🖐

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Medli ustam zerre kadar hakkım varsa helali hoş olsun. İnşallah ameliyat başarılı sonuç verir ve sizi aramızda görürüz. Her ne kadar yüz yüze görüşememiş olsak ta kalplerimiz bir. Dualarımız sizinle. Rabbim inşallah kısa zamanda şifanızı vererek sağlıklı yaşamanızı nasip etsin. Cevap yazmanız önemli değil, siz sağlıklı olun yeter.