açalım artık | Define işaretleri ve anlamları

açalım artık

HAWİT

<font face="tahoma" size="2" color="black"><b>Kend
Yasaklı
kırmızı ile resim üzerinde gösterdiğim 2 adet surat hafta sonu açalımmı artık :):):)

biraz sahaya inelim deyilmiii :):):)

naftabar

Kullanıcı
Cevap: açalım artık

Ustam neyi, nereyi açıyorsun? Bir anlatın şu garibana bir şeyler kapsın sizdenimage

HAWİT

Yasaklı

Ustam neyi, nereyi açıyorsun? Bir anlatın şu garibana bir şeyler kapsın sizdenimage

hehehe bakmakla görmek arasındaki fark sen baktın kaya gördün ben baktım 7 tane nokta gördüm kapıda :D neyim merak ediyorsan sor cevap verelim

naftabar

Kullanıcı

hehehe bakmakla görmek arasındaki fark sen baktın kaya gördün ben baktım 7 tane nokta gördüm kapıda :D neyim merak ediyorsan sor cevap verelim
Ustam bilene her şey kolay:) benim gibi bir şeyden çakmazsan herkezde güler:( Ustam o kırmızı dik dörtgen içine aldığın yerden başla istersen, sonra alt soldaki yuvarlaktan çık istersen. Çok mu meraklıyım:rolleyes:

HAWİT

Yasaklı

kırmızı kare içine dikkatli bak bir tane koç birtanede insan suleti var mezar kapısının üstünde yatan kişinin kim olduğunu ne yaptığını vs vs gibi sembolik suratların altında bir kara leke var bu ölümü sembolize eder genelde antik çağlarda mezar kapaklarının üstüne sürülen bir boya çeşidi sonsuzluk diyor oymalarda sunak oymaları vs

naftabar

Kullanıcı

iyi bak görürsün kardeşim karaaaa siyahimageimageimage
Karayı kare diye okuyorum, görmeyi boş ver ustam Ramazanda okumayıda unuttum:D Ben mi oruç tutuyom oruç mu beni tutuyor çözemedim:D Mevzu tamamdır ustam çaktım:eek: Verdiğiniz bilgiler için teşekürler:cool:

Serhat

Kullanıcı

Güzel bi kaya mezarı olan bir yer ustadım açın ama dikkatli olun yanlış yeri açmayasınız sakın tuzaklı bi yer gibi görünüyor..:cool:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

yaw tunavy dostum Allah c.c yardımcın olsun.inş biyeri açacan bakalım neresi olacak orası.