Aceminin Sansi | Define işaretleri ve anlamları

Aceminin Sansi

burgaz

Kullanıcı
las vegasta bir soz var "ilk defa komar oynayan kazanir" agizimdan kacti (kahkaha)(kahkaha)(kahkaha)(kahkaha)simdi anladiniz niye cok yeni konu aciyorum.las vegasi seviyorum.burasi acilmis 6metre girilmis ve birakilmis.fosforlu bakir cubuklarlan gectim,boslugu buldum(şeytan)(şeytan)(şeytan)sonunda magara var.son iki resimde otlarin ustune gelince cubuklar ventilator oldu.hava cok sicakti cok iyi geldi serinledim.niye ustalar cubuklardan bu tepkiyi aldim?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
mahzen yapımı için çok ideal yer. setin önü düşük arkası yüksek.odaya istenilen derinlik çok rahat verilebilir. kaya var ve üzerinde çok dikkati çekmeyen oynamalar var.
burgaz ustam konu ,üyelerimiz için fikir almalarına yardımcı olabilecek değerde. emeğine sağlık.
yalnız giriş çok geniş . gereksiz açmışlar. sana da kolaylık yapmışlar.
6 m. den sonra tünelin devamını belirlemek ve oda arası mesafeyi hesaplamak gerekir. birde odanın üstten derinliği alınmalı. açılacak yerle ,metal arası ile üstten direk üzerine inilmesi arasındaki işçiliği mukayese etme imkanın olur. kolay olanı tercih edersin. arazi yapısına göre odanın olduğu yerde kaya olacağını sanmıyorum. üsttende inilebilir.
bu arada kendini artık gizleyemedin. maaşallah çubuklar cihazlar. nazarımız aklımızda.
burgaz ustam,bu andan itibaren,senden paylaştığın yerlerr hakkında ,bu şekilde açıklamalı bilgiler bekleriz. hayırlı olsun. sağlıcakla inşaallah.

Abdullah313

Kullanıcı
Çubukların tepkileri kişiden kişiye değişir. Ben de mesela çift L çubuk dolgu toprak üzerinde iken ikisi de 180 derece sağa sola savrulup dururlar sürekli. Vantilatöre döndüler demenden kasıt bu ise iki ayağının altına 10-15 cm toprak doldurup gör. Belki sende de aynı tepki oluşuyordur. Bu merdiven üzerinde de aynı tepkiyi veriyor bende. Yani dolgu tepkisi. Kendi tepkini kendin bulmaktan başka çaren yok. Tek yöntemin de, deneme yanılma testleridir.

denizliden20

Kullanıcı
mahzen yapımı için çok ideal yer. setin önü düşük arkası yüksek.odaya istenilen derinlik çok rahat verilebilir. kaya var ve üzerinde çok dikkati çekmeyen oynamalar var.
burgaz ustam konu ,üyelerimiz için fikir almalarına yardımcı olabilecek değerde. emeğine sağlık.
yalnız giriş çok geniş . gereksiz açmışlar. sana da kolaylık yapmışlar.
6 m. den sonra tünelin devamını belirlemek ve oda arası mesafeyi hesaplamak gerekir. birde odanın üstten derinliği alınmalı. açılacak yerle ,metal arası ile üstten direk üzerine inilmesi arasındaki işçiliği mukayese etme imkanın olur. kolay olanı tercih edersin. arazi yapısına göre odanın olduğu yerde kaya olacağını sanmıyorum. üsttende inilebilir.
bu arada kendini artık gizleyemedin. maaşallah çubuklar cihazlar. nazarımız aklımızda.
burgaz ustam,bu andan itibaren,senden paylaştığın yerlerr hakkında ,bu şekilde açıklamalı bilgiler bekleriz. hayırlı olsun. sağlıcakla inşaallah.

helal olsun ustam giriş aynen bu şekilde duruyor.:Dmirkut ustanın dediği gibi burgaz usta türblansa girmiş görünüyor.burgaz kardeş latit çizdiğim yerde lahit ölçüsü aldınmı almadınsa bir kontrol et derim.:)

metin77

Kullanıcı

helal olsun ustam giriş aynen bu şekilde duruyor.:Dmirkut ustanın dediği gibi burgaz usta türblansa girmiş görünüyor.burgaz kardeş latit çizdiğim yerde lahit ölçüsü aldınmı almadınsa bir kontrol et derim.:)
Yani defineforumu.com dan mi kapyalanmis. Yada orada da mi konu acmis burgaz usta anlamadim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metin77

Kullanıcı
beni sadece "define mekani"nda bulabilirsiniz,baska yerde degilim.
Bende baska sitede olmadigim icin burdan birini de gorme sansim yok. Denizlili usta lahidi olcebilirsen olc, yerinde duruyormu diye imali bir laf etti ben fransiz kaldim ister istemez. Denizliden usta yorum yaparsa anlariz halilati

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt