Aceminin Sansi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Aceminin Sansi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Bende baska sitede olmadigim icin burdan birini de gorme sansim yok. Denizlili usta lahidi olcebilirsen olc, yerinde duruyormu diye imali bir laf etti ben fransiz kaldim ister istemez. Denizliden usta yorum yaparsa anlariz halilati

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sevgili metin,
denizlili ustamızda ,bizlerde olmayan bir yetenek mevcut. bizlerin arazi üzerinde yaptığımız tespitleri,resim üzerinden yapma becerisini başardığı geçmişteki çalışmalardan hatırımda. sonra konu bazı suistimallere uğramış ,bizlerde konuya yeterince vakıf olmadığımız için ,konuya devam edemedik. sadece ustamızın üzülmemesi için yaptığımız gayretle kaldık. tekrar gündeme gelmesini de ustamız açısından istemem.
başka bir site iması da yoktur.

denizliden20

Kullanıcı
sevgili metin,
denizlili ustamızda ,bizlerde olmayan bir yetenek mevcut. bizlerin arazi üzerinde yaptığımız tespitleri,resim üzerinden yapma becerisini başardığı geçmişteki çalışmalardan hatırımda. sonra konu bazı suistimallere uğramış ,bizlerde konuya yeterince vakıf olmadığımız için ,konuya devam edemedik. sadece ustamızın üzülmemesi için yaptığımız gayretle kaldık. tekrar gündeme gelmesini de ustamız açısından istemem.
başka bir site iması da yoktur.
Allah razı olsun ustam bizde ne varsa sizin gibi eli öpülesi ustalarımız sayesinde

Moderatör tarafında düzenlendi:

denizliden20

Kullanıcı
Bende baska sitede olmadigim icin burdan birini de gorme sansim yok. Denizlili usta lahidi olcebilirsen olc, yerinde duruyormu diye imali bir laf etti ben fransiz kaldim ister istemez. Denizliden usta yorum yaparsa anlariz halilati

sevgili metin kardeşim sen benim yazımı yanlış anmışssın .o lahit benim ölçümdür.sağlıcakla Allaha emanet

metin77

Kullanıcı
Yanlis geldi msj :)
üzülme kardeşim ,aliye gönderirken veliye gitmiş:D sildim. İKİZCELİ

denizliden20

Kullanıcı
Ne bilim usta elinle koymus gibi ya da almis cikarmis gibi konustun:) sana alisamadim daha :D

eyvallah kardeş ben bu zamana kadar bu konularda hiç yanılgım yok.maksat son bir iki ayda bir boşluğum oldu.burdaki kardeşlere yardımcı olmak.bir iki hafta sonra zaten bu tür ölçümlere vaktim olmaz.ben zaten yazılarımda burda yüzde yüz vardır.burayı kaz demem.burda şu ölçümü yaparsan şu görünüyor tarzında yorumlarım.yoksa ne haddimize, dediğin gibi elimizle koymadık.sağlıcakla kardeş

Son düzenleme:
Üst Alt