Acil Cevap Alan Tarama Ile Ilgili Renklerin Anlamlari | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Acil Cevap Alan Tarama Ile Ilgili Renklerin Anlamlari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ersan

Vip Üye
bakınız arkadaşım ben eviniz boştur hiçbir şey yoktur demedim. makina görmemiş dedim. yani evet ev doludur ama getirdiğin makina bomboştur. her makina ile para bulunamıyor bulunamaz. okey?

renklere ve yorumlara aldanmayın. yorulursunuz ama ele bişey vermeyebilir.
HARBICI ustama ben de katiliyorum er yer alti guruntuleme makineleri deyerli metali gurmiyolar bana yine soracak molusan pahali bir oyuncak deyebilirim nedese cok cesit modelerlen ciktimiz var arkadaslarlan ama ta hic birinde bir sonuclar yok

TEVFiK

Vip Üye
HARBICI ustama ben de katiliyorum er yer alti guruntuleme makineleri deyerli metali gurmiyolar bana yine soracak molusan pahali bir oyuncak deyebilirim nedese cok cesit modelerlen ciktimiz var arkadaslarlan ama ta hic birinde bir sonuclar yok
sayın ersan ustam benim vermiş olduğum hani O resim nasıldı

A21MEDLi

Vip Üye
Koyumavi olan renk değerli mezardır.buna başka bir renk koduyla bakılsaydı mavinin içinde kırmızılık gorunecektı.
pembe kuyu olmalı? Evdeki kuyu ağzı 6 köşelimi?

A21MEDLi

Vip Üye
Ersan Koyumavi boşluk rengidir,yanii derinlemesine işlem görmüş topraktır.

TEVFiK

Vip Üye
Ersan Koyumavi boşluk rengidir,yanii derinlemesine işlem görmüş topraktır.
evet ersan ustam bende A21MEDLİ ustama katılıyorum mavi renklerin boşluk olacağını bana söylenmişti.kırmız renk ise açılıpta sonradan kapanmış olan yer ammmmaaaaa kırmızının içinde beyaz olursada sizde çok iyi biliyorsunuz'ki O vardır.

A21MEDLi

Vip Üye
Her proğramın kendine has renk kodunda Mavi ve Kırmızı vardır,örneğin hava durumu meteorlojininde kendine has renk koduyla havanın kar yağışlımı, sıcakmı veya soğukmu olduğu renklerle anlatılıyor.sıcaklık kırmızı,soğuk ise mavi renkli olarak gösteriliyor.
Bunu GPR goruntusunede uyarlayabiliriz.
Yeraltındaki mahzenler,odalar her zaman serin ve soğuktur.altın ve madenin yoğun olduğu yerlerde sıcaklık vardır.
Bu anlatıklarımı termal kamerayla bakıldığında ısı ve soğuk renk kodu anlatıklarımla aynıdır.

ersan

Vip Üye
ustam benim sindik anamadim bir yer var tefik abimde basediyor kirmizi rengin icinde beyaz kare varsa o yerlen deyer mi urasmaya gecenler bir yer actim buyle programli deyerli kirmizi renk var ve icerde bir kirmizi ta renk vardio actimi curuf demir cikti program 70 cm verdi o teneke yine 50 cm de cikti

A21MEDLi

Vip Üye
ustam benim sindik anamadim bir yer var tefik abimde basediyor kirmizi rengin icinde beyaz kare varsa o yerlen deyer mi urasmaya gecenler bir yer actim buyle programli deyerli kirmizi renk var ve icerde bir kirmizi ta renk vardio actimi curuf demir cikti program 70 cm verdi o teneke yine 50 cm de cikti

bu renk koduyla ilgili anlatılanlar konu sahibi arkadaşın konusuyla alakası olduğu için bu paylaşımlardan bi sakıncası yok herhalde.
konu sahibi istemezse yorumları silebiliriz.
ersan usta proğramın renk kodunu proğramdan azçok anlayanlar renkleri istediği şekilde değiştirebilir kendine has renk kodu yapabilir.Teyfik ustanın bahsettiği kırmızı içindeki beyazlık mevzusu Teyfik usta çıktıyı kimden almışsa o şahsın kendine has yaptığı renk kodudur.bu renk kodu onun kafasına daha yatkın veya tecrube etmiş renk olduğundan dolayı o rengi çıktılarında sık sık kullanmıştır. yanii bu renk koduna fazla takılma..haaa bana sorrasan ben proğramın kendine has rengi olan Rainbow'u kullanma taraftarıyım.Rainbow da minarel,demir curufuda nettir,değerli metalde nettir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt