Acil Her yer giriş gibi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Acil Her yer giriş gibi

Doctor

Kullanıcı
Kardeş giriş dediğim yerin yakından çektiğin bu resme bakınca biraz daha detayları görebiliyoruz..biraz daha sağ sol fazla resim atsan daha iyi olurdu. Daha önceki yorumumda uzaktan olsada hislerimde yanılmadığımı görebiliyorum. Bu resim sol taraftaki giriş dediğim yer.kaya üzerinde odaya dair mihrap ve işaretleri genel olarak çizdim. ortadaki kırmızı alan ve önündeki mihrap sol taraftaki işaret ettiğim noktanın kuvvetle kapatılmış olduğu yönündedir. sağ taraftaki noktada şüpheli başka bir nokta. Eğer kaya üzerinden boşluk alabilme şansın varsa bazı detaylar netleşir.Bu tür yerler kolay değildir. fakat güzeldir.
Ustam karşılık beklemeden yaptığın inceleme ve yorumların İçin minnettarım kapatılan yerlerden boşluk alma ihtimalim çok çok az çünkü çok kalın Horasan var ve yer sesli çalışmaya uygun değil 😕

Ekli dosyalar

• 28C9AF9A-5860-4F5A-845A-D017C68348B3.jpeg
    28C9AF9A-5860-4F5A-845A-D017C68348B3.jpeg
    1.8 MB · Görüntüleme: 23

TRUVA

Admin
Ustam karşılık beklemeden yaptığın inceleme ve yorumların İçin minnettarım kapatılan yerlerden boşluk alma ihtimalim çok çok az çünkü çok kalın Horasan var ve yer sesli çalışmaya uygun değil 😕
Kardeş bu kayanın üstünden koordinat alıp, koordinattan oda tespiti yapan arkadaşlardan yardım alabilirsin. Birde öyle dene. işin üsdadı arkadaşlar yardımcı olacaktır. Birde her kapatılmış yerde malzeme olacak diye bir şey yoktur. Sana ilk başta işaret ettiğim iki noktayı es geçme.

Son düzenleme:

TimuR964

Super Moderatör
yukardaki kuru kafayada, maymunada benziyor 10 mt kadar solldan ve 3 mt kadarda yaklaşarak fotolar işini kolaylaştırır yanılma payını azaltr *SABIR

Ekli dosyalar

• 465A58B5-98C5-41CA-8D9A-86D3316F5B56.jpeg
    465A58B5-98C5-41CA-8D9A-86D3316F5B56.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 19

Kader25

Admin
Bu çizim,
10
Kardeş giriş dediğim yerin yakından çektiğin bu resme bakınca biraz daha detayları görebiliyoruz..biraz daha sağ sol fazla resim atsan daha iyi olurdu. Daha önceki yorumumda uzaktan olsada hislerimde yanılmadığımı görebiliyorum. Bu resim sol taraftaki giriş dediğim yer.kaya üzerinde odaya dair mihrap ve işaretleri genel olarak çizdim. ortadaki kırmızı alan ve önündeki mihrap sol taraftaki işaret ettiğim noktanın kuvvetle kapatılmış olduğu yönündedir. sağ taraftaki noktada şüpheli başka bir nokta. Eğer kaya üzerinden boşluk alabilme şansın varsa bazı detaylar netleşir.Bu tür yerler kolay değildir. fakat güzeldir.
Bu çizim 1 kg sarikizdan fazla eder.
Tebrikler hocam.

Kader25

Admin
yukardaki kuru kafayada, maymunada benziyor 10 mt kadar solldan ve 3 mt kadarda yaklaşarak fotolar işini kolaylaştırır yanılma payını azaltr *SABIR
Timur abi yer çok sıkıntılı
Burada calistirmazlar kimseyi.

Son Zamanda açılan konulardaki yerler hep büyük işleri kapsıyor.
Keşke vasat yerler olsaydilar.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Timur abi yer çok sıkıntılı
Burada calistirmazlar kimseyi.

Son Zamanda açılan konulardaki yerler hep büyük işleri kapsıyor.
Keşke vasat yerler olsaydilar.
Kader ustam kolaylar gitmiş, geriye bunlar kalmış :) 2. ihtimalde kolayları herkes kendisi çözüyor, sormaya gerek kalmıyor :)

Doctor

Kullanıcı
Acaba delirdim mi 😯 koskoca deve mi dersin ,işaretler mi çok emek verilmiş akıl almaz yetenekleri var bu nasıl bi sanattır 👏👏👏ustalar kalp oymalar var Kaya tuzaklarım su tuzağı falan herşey var 3 kuru şelale var çünkü doğal değil şelaleler 🙋‍♂️
Up