Acil yardımlarınızı bekliyorum...

by_azrail

Kullanıcı
slm.aleyküm arkadaşlar bana yardımcı olbilirmisiniz acaba? mezar mı değil mi_?

BANA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

KOMAGENE

Vip Üye
Cevap: Acil yardımlarınızı bekliyorum...

s.a öncelikle sitemize hoş geldiniz Acil yardımlarınızı bekliyorum...gibi bir başlık açmışsınız başlığınızı konu içeriğiyle uyumlu yaparsanız yardım almanız daha doğrusu çözüm bulmanız daha hızlı olacaktır son resimdeki figürleri daha net çekebilirmisiniz zira yosundan hiçbirşey görünmüyor

by_azrail

Kullanıcı

s.a öncelikle sitemize hoş geldiniz Acil yardımlarınızı bekliyorum...gibi bir başlık açmışsınız başlığınızı konu içeriğiyle uyumlu yaparsanız yardım almanız daha doğrusu çözüm bulmanız daha hızlı olacaktır son resimdeki figürleri daha net çekebilirmisiniz zira yosundan hiçbirşey görünmüyor
usta bu yer yerleşim yerine yakın bi yer olduğu için fotoları böle çekebildim farkındaysanız normal reim çeker gibi çektim poz verir gibi yani yakın yerde yerleşim yeriin o yüzden figürlerle fazla uğraşamadım fakat figürler rastgele figür gibi geldi bana ana kaya dikdörtgen bir kaya yani lahit gibi düşün

by_azrail

Kullanıcı

konuyu böle açmamın sebeb siteye yeni üye oldum o bakıma yardım konuları yazıyordu o yüzden buraya açtım konuyu

TRUVA

Admin

kardeş 3 oyma var orda 4.sü varmı? çevrede 3 olan ne var bakarmısın.3 kuyu 3 yığma 3 kaya vs.

by_azrail

Kullanıcı
tamam bi bakmam lazım dikkat etmedim ona abi peki giriş olma ihtimali var mı yazdıklarım yerlerde

TRUVA

Admin

tamam bi bakmam lazım dikkat etmedim ona abi peki giriş olma ihtimali var mı yazdıklarım yerlerde
Çevrede yamaç bir yerde 3 olan bir şey olmalıbir tarafı vadi yada deredir.dereden tepeye yamaca doğru 3 olan bir şey olacak.birde derenin karşısında tek olaqn bir şey olcak.türünü sen bakacaksın.kayalık alanda mezarlar var.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

s.a

resim yanıltmıyorsa şurayıda bir tıklamakta fayda var,birşey kaybetmeyiz.

TRUVA

Admin

Bozkurt iyi yere işaret etmiş.fayda var yapıştırma gibi görünüyor küçük emanet olabilir.

star21

Kullanıcı

kayadan hiç bir yere ayrılma derim..kayanın kendini kontrol et..kayanın altını da..girişim bu kayada arkadaşın işaretlediği yerden uzak foto varsa ekle oymalarin olduğu kayayı uzaktan çek