Acil | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Acil

kalhiyu

Siteden Atıldı(Küfürlü yorumlar)
Yasaklı
bu miknatis antenleri miknatis marketten yada bauhaus magzalarindan bulabilirsiniz anten kople miknatisli degil sadece uc kisminda neodiyum miknatislar var 15/20 tl civari 5 /6 ay once aldim ben bulamayanlar denemek isterse sadece neodiyum miknatis bulup kendide yapabilir ..

Warning

Kullanıcı
evet cubuk vede mıknatısın önemi var warning

Ağabey bahsetmiş olduğunuz antenler çelik alaşımlı olup en önemli kısmı Uç kısmındaki mıknatıs bir Mısırlı definecinin tavsiyesi bilgisayar cd romlardaki optik okuyucunun Yanındaki ufak neodyum mıknatıslar çok etkili olduğunun bilgisini Yazmış Ağabeyim sadece bakır Çubuk kullanıyorlar en çok dikkatimi çekende o oldu okuduğumda cevapları diamanyetik oluyor ve pirinç Çubuktada verim alınıyor bende uyguladım Baya fark ediyor çekim esnasında en önemli kısmıda mıknatısların 2 adet olacağı ve Mıknatıslar 1 cm arayla bantlanarak ortasına altın konulmasıdır arama esnasında aşırı tepki veriyor

Warning

Kullanıcı
bu miknatis antenleri miknatis marketten yada bauhaus magzalarindan bulabilirsiniz anten kople miknatisli degil sadece uc kisminda neodiyum miknatislar var 15/20 tl civari 5 /6 ay once aldim ben bulamayanlar denemek isterse sadece neodiyum miknatis bulup kendide yapabilir ..

Lorut ustam bauhaus tan bahsettiğine göre bana yakın bölgedesiniz ustam Bahsettiğiniz yer fiyat olarak diğer yerlerden Pahalı Satıyor ürünleri bi gravür ma kinası baktım fiyat belirtmeyeceğim ama kapanan baumax te daha uygundu o esnada

kalhiyu

Siteden Atıldı(Küfürlü yorumlar)
Yasaklı
size yakinmiyim bilmiyorum ustam ben adanadayim ama bauhause adanada yok miknatis marketten ogrendim bunu onlarinda sattigini ben miknatis marketten almistim oldukca basit dusundugum gibi degil hala denemedim ama almak denemek isteyenler sayet bulamazlarsa yukaridada yazdim neodiyum miknatis alsinlar ve herhangi bir antenin ucuna yapistirsinlar bukadar baska bir ozelligi yok

Warning

Kullanıcı
size yakinmiyim bilmiyorum ustam ben adanadayim ama bauhause adanada yok miknatis marketten ogrendim bunu onlarinda sattigini ben miknatis marketten almistim oldukca basit dusundugum gibi degil hala denemedim ama almak denemek isteyenler sayet bulamazlarsa yukaridada yazdim neodiyum miknatis alsinlar ve herhangi bir antenin ucuna yapistirsinlar bukadar baska bir ozelligi yok

Oo ozaman paşam baya Uzağız :) :) ben Beylikdüzü olarak hesap etmiştim :) olsun Gönüller bir olsun muhabbetimiz daim olsun inşaallah

Üst Alt