Acilmamis Bir Kasa Yeri. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Acilmamis Bir Kasa Yeri.

A21MEDLi

Vip Üye
tasin ustundeki sari mantarlardan basediyorum ustam buyle taslarda gizli yerler oldumu etraflarinda buyle sari lekeli mantarlar olusuyor onustan nbuyle sari leke olan yerleri cok dikatli incelemekte fayda var.
ersan ustaya katılıyorum.edindiğim tecrübe ilede sabittir,arazide gezinirken bu renkte lekeli kaya görseniz bilinizki ermeni mezarlık alaınındasınız,bu lekeler soğan kabuğunun yakılmasıyla elde edilmiş ve çıkan reçinesi ile belirli kayalara süpürge vs. ile serpiştirlmiştir.

Son düzenleme:

ersan

Vip Üye
ersan ustaya katılıyorum.edindiğim tecrübe ilede sabittir,arazide gezinirken bu renkte lekeli kaya görseniz bilinizki ermeni mezarlık alaınındasınız,bu lekeler soğan kabuğunun yakılmasıyla elde edilmiş ve çıkan reçinesi ile belirli kayalara süpürge vs. ile serpiştirlmiştir.
cok haklisin abi nedense cok sefer cubuklarlan basima geldi bir olay guclu cekimler aldim bir alanik saten ta baktimi beli oluyor ki acemi mi ya usta bir defineci gecti buyle yerlerden.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

mantarlar tabir ettiğin renk olşumunu amedli ustamız daha net açıklamış.
kasa olduğunu da sen tespit etmişsin ersan ustam. bunun kapartma ve detaylandırılmış olması ön ve sol kısmında başka bir amaca da hizmet verdiği görülüyor. başka bir tespitin olmadımı.
emeğine sağlık. sağlıcakla.

memati43

Kullanıcı
Ustam bu mantar bilgisi süper.Ellerinize sağlık.Ersan ustam bir yazınızda horasan mantarına bir daha rastladığımda resmedeyim demiştiniz.Ben mi kaçırdım nasipmi olmadı.A21MEDLİ ustam sizede çok teşekkürler.Ustalık ve tecrübe bu bilgileri barındırıyor.ne güzel ki paylaşıyorsunuz bizlerle

Üst Alt