Acilmamis Bir Kaya Mezar Odasi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Acilmamis Bir Kaya Mezar Odasi

vatanca

Kullanıcı
ustalarim tam cubuk guzel kulanabilen arkadaslari cubuk hayata yari yolda birakmaz onu bu da bir ustA çapı dar olmasına rağmen üstten bakıldığında çubukların yer altında oluşan doğal boşlukmu yosa mezarmı çelişkisini aşmak ayrı bir başarı çünki açılan yer derinde olsa çap dar kolay gelsin saygılar ustam

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Offff süper olmuş. Ama yinede işaretsiz olması imkansiz gibi. Kapagi açmak zor olmamıstir umarim. Ellerinize saglik.
bazı bulgular ,küçük ve dikkat çekmeyen bir yerde,hatta bazılarının üzeri toprakla kapalı olabilir..
ben bir derenin su akarının altında normal büyüklükteki bir kayada,parmak büyüklükleri çaplarındaki ,küçük bir mühür gibi düşünün,oymaların,yakın çevresinde derenin her iki kısmında ama yakın yerlerde,mezar odası verdiğini gördüm.
bir mezar odasını veren ama ,odaya akarlı ,kayanın toprak seviyelerinde bir bulgu düşünelim. zaman içinde, yaprakların ve doğa şartlarının biriktirdiği katmanla kapanmış olabiliyor. haliylede görünmüyor. onun için,eski medeniyetlerce yaşanmış bölgelerde,görülen kayaları çok itinalı incelemek gerekir.

ersan

Vip Üye
bazı bulgular ,küçük ve dikkat çekmeyen bir yerde,hatta bazılarının üzeri toprakla kapalı olabilir..
ben bir derenin su akarının altında normal büyüklükteki bir kayada,parmak büyüklükleri çaplarındaki ,küçük bir mühür gibi düşünün,oymaların,yakın çevresinde derenin her iki kısmında ama yakın yerlerde,mezar odası verdiğini gördüm.
bir mezar odasını veren ama ,odaya akarlı ,kayanın toprak seviyelerinde bir bulgu düşünelim. zaman içinde, yaprakların ve doğa şartlarının biriktirdiği katmanla kapanmış olabiliyor. haliylede görünmüyor. onun için,eski medeniyetlerce yaşanmış bölgelerde,görülen kayaları çok itinalı incelemek gerekir.
--ustam buyle aynen bir yer ta tespit etim yer bizans yasam yeri cubuklasrlan sike ararken yine bir bosluk aldim 3,80 cm derinde ama deyerli hic cekim yoktu cubukl;arda sade bir mezar odasi bende urasmadim o yerlen basetin gibi hiv bir beliri yok yassa isaret yok mezar odasi oldundan usten bu yeri koca bir yol geciyor.

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
çok güzel çokda zorlu biryermiş ersan ustam emeğinize sağlık.

Üst Alt