Açılmamış Kasa | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Açılmamış Kasa

DeLiCebey

Vip Üye
Yakından çekimi dikkatli bak görürsün. Kasayı normal şartta göremezsin ya makine yada çubuk yardımı ile bulabilirsin
e9161f7203178f73142fe68de2e9d62e.jpg

SM-A320Y cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ersan

Admin
Ustam cubuklar da cok super son resme bakilirsa sahte kasa olan bir nokradasin 5 mt etrafinda bir kaya mezari olmali buyle usta doala benzetilmis catlaklar bulursa cok dikatli incele o tasi kim catlaklar ayni yilan kivrim sekli verilmis buyle guze tutulmayan isaretler tasin tam 1 mt kadar altinda ya da tam tasin altinda sivanmis vaziyete mujde yerleri olur.

DeLiCebey

Vip Üye
Ustam cubuklar da cok super son resme bakilirsa sahte kasa olan bir nokradasin 5 mt etrafinda bir kaya mezari olmali buyle usta doala benzetilmis catlaklar bulursa cok dikatli incele o tasi kim catlaklar ayni yilan kivrim sekli verilmis buyle guze tutulmayan isaretler tasin tam 1 mt kadar altinda ya da tam tasin altinda sivanmis vaziyete mujde yerleri olur.
Eski ev yerleşim yerinde kaya mezarının ne işi var . Herşeyi kaya mezara bağlama ki sayın ustam :)

A21MEDLi

Admin
Allah utandırmasın,Kasalarda isaret bulunur,örneğin kalem ucu kadar ince carpı veya Haç veya baş parmak izi gibi, ve hatta kapağın altinda parmak genisliginde kanal yapılır,

A21MEDLi

Admin
Tuz ruhu horasan değil.neyin ustune dökülse (mermer fayans lavabo vs.) bol bol köpürür,O köpürtü seni aldatmasın.su veya kola dök hem kasa dediginin üstüne hemde 30-40cm.uzağına kurumasini izle..

A21MEDLi

Admin
Ersan senin kasalar ne oldu,unuttuğumuzu zannetme. :)

DeLiCebey

Vip Üye
Gülme komşuna inşaalah gelmez başına.:)
Haklısın ustam :)) o çubukların olduğu kasayı kendi keyfime bulmadim çubuklar metal çekimi verdiği için buldum tuz ruhu döktüm temizledim ve o yuvarlak alan çıktı piyasaya bakalım ustam hayırlısı olsun. Yani demem o ki çubuklar buldu orayı ben değil. Tabi açmadan bilemeyiz