Acilmamis Toprak Alti Mezar Odasi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Acilmamis Toprak Alti Mezar Odasi

wolf_52

Kullanıcı
boşluğu bulmak bu defincikde işn zaten 100 de 50 sidir öyle kabul ederiz dilmi ustalar... geri kalan 100 de 50 si ya bismllah deyip giirşmekk.... rasgelsin ersan usta devamını beklerizz...

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
,,Prinç Çubuklar.. Cıva'lımı , Normal'mı Sayın Ustam..!!!
Normal kardeşim. Civalı hic kullanmadım kullanmayıda düşünmüyorum. Böyle memnunum. Hiç yanıltmadılar.:rolleyes:
Yeterki dilinden iyi anla. Hani köpeği yetiştiren onun havlamasından ne demek istediğini anlayan hatta kuyruk sallamasından iletisim kurabilen terbiyecileri vardırya aynen onun gibi.
Samsuna selam
Selametle

ersan

Vip Üye
Normal kardeşim. Civalı hic kullanmadım kullanmayıda düşünmüyorum. Böyle memnunum. Hiç yanıltmadılar.:rolleyes:
Yeterki dilinden iyi anla. Hani köpeği yetiştiren onun havlamasından ne demek istediğini anlayan hatta kuyruk sallamasından iletisim kurabilen terbiyecileri vardırya aynen onun gibi.
Samsuna selam
Selametle
Samsuna selam
Selametle
ustam cok haklisin nanki cubuklan alisirsan uylede gider .
ama bu civali sistem cok duyarli ,,pipric,,cubuk 300 mt zor algiladi metali cy jivali sistem sanki yanma 5 mt gibi guclen cekim verir deyelimki
500 mt yerdedn pirinc cubuklarlan 6-7 saniyede tepki verdi bu tep[ki jivali cubukta 2-3 saniyeye duser malzeme eyer coksa yine kilitlenir bilem ayni bir radar gibi onustan baya cok bir fark var ustam.

Üst Alt