Açılmamış Yığma Görsel

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Amele İşçi Lazım olursa hemen bende gelebilirim hani sizlere yardım etme açısından söyledim.:p
yardım nasıl söz tevfik ustam,senin varlığın yeter.
manisanın ağası teşrif eder de biz onu sırtımız da taşır baş köşede ağırlamazmıyız.
kurt ini ustamızın bölgesi çok havadar denizde çok yakın. BU HAVALARDA bir esintinin seni denize sürüklemesinden korkarım ALLAH muhafaza.:D:D:D:p:p:p havalar ısınıncaya kadar az sabir hacı.

metin77

Kullanıcı
Vallahi ustam, tamı tamına kurtarmalık duruyor ne yalan söyleyim.
manisanın ağası teşrif eder de biz onu sırtımız da taşır baş köşede ağırlamazmıyız.
kurt ini ustamızın bölgesi çok havadar denizde çok yakın. BU HAVALARDA bir esintinin seni denize sürüklemesinden korkarım ALLAH muhafaza.:D:D:D:p:p:p havalar ısınıncaya kadar az sabir hacı.

çay kahve.... içmezmisiniz:p bir köşede demlerim çayımı ustalarım :D:D

TEVFiK

Vip Üye
S.a. Estağfurullah sayın ustam baş köşeye çekilir otururum bakınız metin77 ustamda çayları yapıyor Oooooooo yaşasın yanlız beni rüzgar denize doğru uçurmasın diyede ayağımdan gemi çapasını bağlarım.:D onunda kolayını bulduk sıra sizin çıkartmalarınıza kaldı garii..heheheehehee..onlarıda bana teslim edersiniz.sonrada beni arayında bulunuz garii :D

adrenalin68

Kullanıcı
sayın ustalarım çay içmeden önce altını dolu tutun diye ben size güzel bir mangal ziyafeti sunuyorum, bence çay ikinci planda kalmalı. Yani sırf sizi düşündüğümden, yoksa başka bir amacım yok yani ... : P

TEVFiK

Vip Üye
sayın ustalarım çay içmeden önce altını dolu tutun diye ben size güzel bir mangal ziyafeti sunuyorum, bence çay ikinci planda kalmalı. Yani sırf sizi düşündüğümden, yoksa başka bir amacım yok yani ... : P
:D :D :D :D :D hadi hayırlısı olsun desenize ben yaşadım Oh oh ohhhhh yemek sizden çayda metin77 ustamdan altınçıklarda Asiavcı ustam ile ikizceli ustam hallederler :D Alllaaaahhhhhhh...Lacivert ustam ile aliveli ile kurt ini ustamda bize eşlik ederler.:D Allah'ımdan daha neler istesem aceba.:D

adrenalin68

Kullanıcı
:D :D :D :D :D hadi hayırlısı olsun desenize ben yaşadım Oh oh ohhhhh yemek sizden çayda metin77 ustamdan altınçıklarda Asiavcı ustam ile ikizceli ustam hallederler :D Alllaaaahhhhhhh...Lacivert ustam ile aliveli ile kurt ini ustamda bize eşlik ederler.:D Allah'ımdan daha neler istesem aceba.:D
Yağdır Mevlam su...

babahalit

Usta
Kullanıcı
bırak,yıgmayı,bırkactane,gozyası,sısesı,cıkar,asıl,olan,lahıtı,yıgmada,degıl.duzlukte,tecrube,ile,sabıttır,,,batı,tarafta,arastır,bıraz,acıgında,,mezar,cıcegı,olur,genellıkle,,ammaustaların,,dedıklerınıde,yabana,atma,yıgma,ısı,tecrube,ıster

Son düzenleme: