Açılmış Kaya Mezarı..

cantar

Vip Üye
Cevap: Açılmış Kaya Mezarı..

bir konu başka bir yerde açılmış olabilir kişi kendi sorusunun cevabını alabilmek için bir kaç forum hatta 1000 tanede forum gezmiş olabilir konusunu açmış olabilir...
konusuna yardım istemiş olabilir.

ama konusunu başka bir forumda bir başkası tarafından bilgilendirmek amacıyla açılmış olduğunu gördüğünde asla böyle bir cevaplama yapamaz
mesela benim konusunu alıp ta işlediğim bir konu için konusunu açtığı forumda

>><<Güzel dostum ALLAH senden razı olsun benim başka sitelerle işim olmaz bu konuyu oralarda açmadım eğer aynı resimlerle açmışlarsa bu bu siteden foto çalıp konu açıyorlar demektir çünkü bu konudaki fotoları bizzat ben çektim daha da fotolar var makinamın içinde eğer varsa böyle birşey zavallıara açırım yalandan da olsa foto çekip form a atamıyorlar demekki vallahi içim cıız etdi hangi siteymiş bu site gireyimde biraz yalanda olsa konu açayım elemanlar sevinsin .........

internette konu oldu ise o artık herkese mal olmuştur...

ama benim bir prensibim var herkeste olmasınıda isterim arzu ederim bir suda yüzüyorsam eğer o suyun dışında başka bir suda gezmem konu açmam ...

inşaallah o delikanlı bu forumda da geziyor ve yaptığının bir yanlış olduğunu idrak etmiştir diye de umuyorum...

arkadaşımızın konusunu bende internette gördüm....

Son düzenleme:

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

Arkadasım,yer senınse ne oldugunu anlatırım,baska sıtelerden alma vs bunlarla ugrasamayız,orda kale olması dogal,cunkı karsı tepedekı kayalarda bana gore arması var,o yuzden net resımler varmı dıye sordum,daha cok onemlı olaylar var gozterıcem yalnız konu bır acıklık kazansın,dıger sordugum 2 soruyu tekrar etmek zorundayım,buralar sit alanımıdır?asagıda akan derenın bır ikizi yada baska dereler varmı,bu dereler asagıda ana suyla bırlesıyormu?bunları bır konusalım sonra yerın onemını sende goreceksın suan farkında degılsın.

HalidBinVelid

Kullanıcı

bu resimler bana ait ve sit alanı değil.
köyün içinden gelen kurumuş dere yatağı var.
ben bu konuyu 2 sitede daha açmıştım kaleye çıkarken fotoğrafımıda paylaşabilirim.

HalidBinVelid

Kullanıcı

Bu fotoğrafı kaleye çıkarken çektim yer benim yerim köy benim köyüm ama benim resimlerimi alıp konu açıyorlarsa acırım.
yüzümüde gizlemiyorum buyurun açık.

Bu Fotoğrafı Tam Kalenin Tepesinden Çektim Elhamdülillah Kimseden Korkumuz Yok İsteyen Arkadaşlarıda Buralarda Gezdirebilirim.

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

bu resimler bana ait ve sit alanı değil.
köyün içinden gelen kurumuş dere yatağı var.
ben bu konuyu 2 sitede daha açmıştım kaleye çıkarken fotoğrafımıda paylaşabilirim.

Boyle olması daha guzel,hersey net olsunkı ona gore konusalım,buranın şımdıye kadar sit alanı ilan edılmesı lazımdı,bahsettıgın kuru dere asagıda gordugumuz detreyle baglantı noktası varmı Y seklınde?kaleye cıkarken sagda gordugumuz dagın yamaclarındakıler acılmıs odamıdır uzaktanmı oyle goruluyor,Halıtbınvelıd kardesım ılk resımlerdekı karsımızdakı kayalıkların uzaktan net resımlerı varsa bır kacını yayınlarmısın.

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

Asagıda gordugumuz derede hıc selale yapan yerı varmı,omega yapan yerlerını mutlaka ıncele ozellıkle kayalık bolge omegada kalıyorsa.yada omegada yıgma tumsek vs bunları ıncelemelısın,o kapaktakı uzumler derdekı omegalara cok benzıyor sankı kapak bu alanın krokısı gıbı,kaya mezar degılde para alınmıs olsa kesın derdım o kapak ökrokı dıye asagıda yatanların grup parası ve krokısı onemlı degıl..kale kıme aıt romalılarmı?

HalidBinVelid

Kullanıcı

Kurumuş Dere Yatağı Burada.

Kalenin Romanın Sonu Bizansın Başlangıcı Olarak Biliyoruz.
Şelale Yapan Yer Var O Karşıda Görünen Dağın Arkasında Kalıyor.
Karşıda Görünen oda gibi görünen yerler baca gibi oymalar mevcut.

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

Onlar havalandırmadır,şelaleye gıtmedınse ılk işin orayı kontrol olsun,ıkıncı deredekı omegalardakı kayalık olan kısımlar yada yıgma,karsıda gordugumuz 3 kayalık tepe ıkı derenın Y yapan kısmında kalsaydı daha guzel olucaktı yınede fark etmez yer guzel,karsıdakı kayalıklı tepelerde ozellıkle ortadakınde koltuk ve kabartma yılanlardan san bahseden oldumu?

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

Gorebıldıklerımı cızdım,resımler net degıl,sende ınceledıkten sonra bolge hakkında aklında daha farklı bır dusunce olucagını dusunuyorum,karsıda ortadakı ve sagda kalan tepeler onemlı ozellıkle ortadaki,adamın burnundan ınen dogal catlagı takıp etmen dılegıyle,rastgelsin..bıraz rahatsızım kusura bakma ufak bır operasyon gecırdım cevap yazamadım sen cızıdgım yerlerı ıyı ıncele ve noktala.

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

Bıraz sadelestrırdım kafan cok karısmasın,resmı kendı pcne kopyala oyle ıncele.