Açılmış Kaya Mezarları | Define işaretleri ve anlamları

Açılmış Kaya Mezarları

flash3606

Kullanıcı
Selam Aleyküm Ustalarım
Gecen haftaki gezimizde video ya aldığım kaya mezarini sizlerle paylasmak istedim.
NOT: Diğer Mezarin videosunu da yukledikten sonra konuya ekliyecem.Ayrica youtubeye telden yükledigim için baya uzun sürdü ve seste bi problem olmus en kısa zamanda yeniden yükledikten sonra linki düzeltcem inş. Herşey gönlünüzce olsun.Sağlıcakla

Son düzenleme:

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Burası acılalı çok daha eskiydi ilk önce iki girişli bir yerdi sonra birileri diğer odaları çubukla buldular ben buraya gittiğim yıllarda buraya otobüs dolmuş yoktu itfayaden özel araçlar yolcu beklerdi onla giderdik sonra oraya hemen çesmenin üstüne o gece konduyu yaptılar evin üstündeki bahçeden armutlari yediniz sanırım buranın hemen altında eski belediyenin kepcesi kaçak kazıda yakalandı.

flash3606

Kullanıcı
Burası acılalı çok daha eskiydi ilk önce iki girişli bir yerdi sonra birileri diğer odaları çubukla buldular ben buraya gittiğim yıllarda buraya otobüs dolmuş yoktu itfayaden özel araçlar yolcu beklerdi onla giderdik sonra oraya hemen çesmenin üstüne o gece konduyu yaptılar evin üstündeki bahçeden armutlari yediniz sanırım buranın hemen altında eski belediyenin kepcesi kaçak kazıda yakalandı.
Gecekondu yok da Mezar girişinin baktığı tepede ufak bi mandira var şuan. Ve devamlı oralarda çalıştıklarını düşünüyorum çok yeni izler var.bunun haricinde birde aşağı tarafta bulunmuş o mezarında bundan aşağı kalır yanı yok.onun videosu yükleniyor bitince ekliyecem.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Çesmenin hemen üstünde bir gece kondu olmasi lazim belkide yıkılmış olabilir bahçenin az önünde oraları son halini bilmiyorum sadece buralar zamanında çok yoklandi hala yoklaniyor olmalı işte bu aşağıdaki mezarı yeni duydum mandirayi görmedim yani ben yıllardır buraya ugramadim oto ban yapılırken ve eski belediye çok çalıştı buralarda.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Siz mezar ların içindeki sedirlerini görmediniz sonradan onları kırdılar birde odanın birine davul odası derlerdi

Üst Alt