Açılmış Kaya Mezarları | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Açılmış Kaya Mezarları

flash3606

Kullanıcı
Tam olarak bahsettiğin yerde suan gecekondu yok ama bi yapiya ait izler mevcut.zamanin da varmış birseyler yani bahçe zaten örneği.asagidaki mezar dediğim çok uzağında değil ilk mezarin bulunduğu kayaliktakk son kayada mezar.yani kayaligin bi başındaki birde sonundaki kayada mezar var.o da 2 girişli biri kayanin yüzeyinde digeri sırt kısmında kayanın altından giriliyo.ön yüzündeki sonradan içerden açılmış gibi murc izleri dışa dogru vurulmuş

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Tamam iki mezarı da biliyorum eski yerler sonradan çubukla çok yer açtılar buranin üstüne çıkın tepenin üstü çok düzgün kar yagdiginda burayı inceleyemedim kar tutmayan yer varmı diye videoyu yüklenince birdaha bakalım.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Iyi geceler asi usta bir baksın birseyler görür kesin.

flash3606

Kullanıcı
Siz mezar ların içindeki sedirlerini görmediniz sonradan onları kırdılar birde odanın birine davul odası derlerdi
Aynen kirmislar hepsini.ilk girdigim odadaki mesela videoda belirttim zaten kırılmış diye ama ses bozuk çıkmış niyeyse.yekrar yukliyecem

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
iyi incelenirse hala birseyler bulunabilir kanaatindeyim ama saglam cihaz yada Çubukçu lazim bizi aşar gezme tecrübe edinme amacıyla gittik sadece.
Burada fazla gezmek sıkıntı yaratır artık bölgede burası herkezin dilinde birde kültürel varlık statüsünde olduğu için sıkıntısı büyük olur.

Üst Alt