Acılmış Küp Başarinin Devami

ASİAVCI

Kullanıcı
BURADA GÖRDUKLERİNİZ GÖZE BATAN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NEDİR YORUMLARINIZ ONEMLİ

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
burda toprak kayınca küp açığa çıkmış yarısı kimse artık onu ordan alanda görmüş almış horasanla tutturmuşlar küpü bulanın nasibi varmış o taş yığıntısı son resim mezar görüntüsü var ama bence mahzen orayı dışardan iyi tespit etmek lazım çubuklarla

denizliden20

Kullanıcı
offfff off valla bende yıllardır bu konuyu savunuyorum.bana diyorlarki küp pilanlı gömü yapılmaz.işte bal gibi pilanlı bir gömü .diyorlar büyük küp olmaz işte bal gibi büyük küp.neyse ustam benimkiler kadar büyük olmasada baya büyükmüş:D

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
duvargibi olan yerin önünden yanılmıyorsam yılan yada fare yada köstebek deliği var ki boşluğa gidiyor ikinci husus derinlik yok denecek kadar az küpün etrafını kayayla sabitlemişler içini sıvamışlar

walkman

Kullanıcı
Asiavcı ustam bu küpün duruma bakarak yakınında bir tane daha olma olasılığını da gözden kaçırmamak gereklidir diye düşünüyorum.
İşaretlediğim alanda sarı ile çizdiğim yer ilk etapta çok dikkat çekiyor. Sanki küpün ağız kısmını korumak amaçlı yapılmış horasan var gibi.

ASİAVCI

Kullanıcı
Asiavcı ustam bu küpün duruma bakarak yakınında bir tane daha olma olasılığını da gözden kaçırmamak gereklidir diye düşünüyorum.
İşaretlediğim alanda sarı ile çizdiğim yer ilk etapta çok dikkat çekiyor. Sanki küpün ağız kısmını korumak amaçlı yapılmış horasan var gibi.

HAY SEN COK YAŞA