Açılmış tümülüs görsel

Kader25

Admin
@OKLiT abi
çubuk kullanarak boşluk bulabiliyor musun? Yada çevrende iyi bir usta var mı boşluk bulacak?

Bu arada yükseklik net 9 metre.
Birazcık fazlalığı varsa doğal olaylarla yigmadan kaynaklanır.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
@OKLiT abi
çubuk kullanarak boşluk bulabiliyor musun? Yada çevrende iyi bir usta var mı boşluk bulacak?

Bu arada yükseklik net 9 metre.
Birazcık fazlalığı varsa doğal olaylarla yigmadan kaynaklanır.
Ustam benim bildiğim çevremde en guzel usta @Kader25 ustam var cokta uzakta değil ondan sonra bu çevrede ne ustasi herkes bu konularda maraba kas gelistirici işaret kırıcı neyi nerde arayacagini bilmeyen bir cok zavallı ile dolu sonra belki on degilde alti tahmin yatay olarak olcumleme ustten mastar tutum yere Parelel ölçümleme yapsam belki net ne gelir ? Sonra ben burada su varmıdır bu yokmudur diye atmadim sadece görsel ilginiz içinde teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ustam benim bildiğim çevremde en guzel usta @Kader25 ustam var cokta uzakta değil ondan sonra bu çevrede ne ustasi herkes bu konularda maraba kas gelistirici işaret kırıcı neyi nerde arayacagini bilmeyen bir cok zavallı ile dolu sonra belki on degilde alti tahmin yatay olarak olcumleme ustten mastar tutum yere Parelel ölçümleme yapsam belki net ne gelir ? Sonra ben burada su varmıdır bu yokmudur diye atmadim sadece görsel ilginiz içinde teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum
@Kader25 usta görev başına diyorsunuz yani 😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
@Kader25 usta görev başına diyorsunuz yani 😂
Ustam öyle demedim ama akrep isaretine olabilir halep ordaysa akrep burda neden olmasin bir birine uzak degiller zaten aralarinda on km gibi bir telefon kadar uzaklığın mız 🤣🤣🤣 var her taraf için geçerli teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum

TRUVA

Admin
Açılmış olan hangisi? yoksa hepsi açıkmı? resme göre. giriş tam batı değilde biraz güneybatı yönü olabilir

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Açılmış olan hangisi? yoksa hepsi açıkmı? resme göre. giriş tam batı değilde biraz güneybatı yönü olabilir
oratadaki açılmış ustam aynen doğru diyorsunuz ustam çok hafif güney batı diğerlerini çok güzel karıştırılmış tepeden yandan tol yapı araştırması yapılmış ama malesef bir şey çıkmamış vardığımda bende direk ortadakine vardım kıymetli bu diye onunda açılmış olduğunu gördüm yıllar olmuş açılalı çünki girişteki kayaların üstleri yosun tutmuş yeni açılan böyle olmaz toprak altından çıkan yapı iç kısımlar bayagı bi karıştırılmış yonu taşları bile sökülmüş sonra bayagı bir erozyona maruz kalmış rüzgar burda çok esiyor üst bölgesinde toprak kayma yapmış tümülüs ün kuzey tarafında ucurrum gibi yer var tepeden baktım hayvan beslemişler agıl olarak kullanılmış halende kullanılıyor gıbı küçük baş hayvanlar için aşagıda magara gibi yerler var üst bölgeden inilecek gibi değil yalaşık yükseklik 50 metre gibi fazlada takılmadım zaten yağmur başlamıştı yoldan bayagı bir uzakta beş km gibi yürüdüm mekana örnek olsun diye atmıştım zaten başlığıda gölsel ustam tesekkür ediyorum saygılar sunuyorum