Acılmış Zemin Altı Odalar (ikizceli Usta Girişlere Dikkat ) Görsel | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Acılmış Zemin Altı Odalar (ikizceli Usta Girişlere Dikkat ) Görsel

star50

Kullanıcı
7.8 mt diyorlardı böyle zemin altı oda mezarlar a demekki dogru degilmis taşla sıkıştırışmış girişler de mevcut herhalde birinden baya taş çıkmış gözüküyor açılmamışın üstündeki foto dan bayagı taş çıkmış gözüküyor

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
7.8 mt diyorlardı böyle zemin altı oda mezarlar a demekki dogru degilmis taşla sıkıştırışmış girişler de mevcut herhalde birinden baya taş çıkmış gözüküyor açılmamışın üstündeki foto dan bayagı taş çıkmış gözüküyor
arazi düz ve zemin çok sert kayalık. bu yüzden bir çoğunda tünel bile yok. zeminin sert olmadığı ve arazinin eğimli olduğu yerlerde tünel sistemi girişli olduğu için daha derinde olması gayet doğaldır.
ASİ ustam emeğine sağlık. gerçekten harika görseller.

ASİAVCI

Kullanıcı
BU KARADENİZ BÖLGELERİ İÇİN GECERLİ OLABİLİR AMA GEZDİĞİM 7 DUVENDE BEN TUMULUS VEDE YIĞMALAR HARİÇ BU TARZ YAPI GÖRMEDİM GÖRSELDE OLSA DAHİ

ersan

Vip Üye

usdtam buyle yerde razgeldimi boslu aldimi bu boslun duvarinin ustunden yukardfa geziyorum ve buyuklunu cizdimi tam giris yeri nereden oldunu beli oluyor isterse nekadar derin olursa olsun
bundan 6 sene evel basima buyle bir ,,kiuyu ,,pinar deyoruz burda 3 mt de buyle gizli bir mezar odasi tespit etim.

Üst Alt