Adıyaman ustamızın isim değişikliği | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Adıyaman ustamızın isim değişikliği

Kafkaslı

Vip Üye
teşekkürler merkezde oturuyorum ustam 1. başkent girik 2.başkent perre 3. başkent samosat ve yazlık başkent cendere köprüsü yakınındaki eski kahta
benbilmem iyi sen değişirsen bende ben hiç bilmem yaparım :)
Eyvallah mubarek benim askerlik adıyaman merkez komando bölüğü birinci tim idi 1990 da
Cezaevinin yaninda jandama alayında kalıyorduk
Yeni komandi taburu binası yeni yapılıyordu

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
hayatıma adıyamanlı olarak girdin. bu sitenin temel taşlarından birisin. Adıyaman lı ustam yeni ismin hayırlı olsun.

hayırli olsun inşallah adıyamanın bütün bölgelerini bilirim adıyamanın neresindensin mübarek komegene kırallığının başkendi Benimkinide ben bilmem olarak değıştir olmazmı
Kafkaslı.kesmiyor artık
Oyunuza sunuyorum
Kafkaslımı ?
Ben bilmemmi?

Kafkaslı ustam, tüm camia seni kafkaslı olarak bilir tanır, bana kalırsa kafkaslı kalsın.

sen şimdi dersin, sıkıntıda bu ya, ben bilinmek istermiyim ? bilinen benmiyim, ben benmiyim ... vb...

ben bilmem...

KOMAGENE

Vip Üye
hayatıma adıyamanlı olarak girdin. bu sitenin temel taşlarından birisin. Adıyaman lı ustam yeni ismin hayırlı olsun.

Kafkaslı ustam, tüm camia seni kafkaslı olarak bilir tanır, bana kalırsa kafkaslı kalsın.

sen şimdi dersin, sıkıntıda bu ya, ben bilinmek istermiyim ? bilinen benmiyim, ben benmiyim ... vb...

ben bilmem...
siteyi sevip devamlılık sağlama sebebim @BoZKurT ustam
siteye kendin gibi karakteri sağlam yöneticiler toplamışsın enteresan olan taraf gelen üyelerde aynı
teşekkür ederim

Kafkaslı

Vip Üye

ben bilmem...
Eyvallah canım kardesim kafkasli kalsin benimki malule idi maksat espiri olsun sizleri seviyorum mübarek
İnsanlar üzerinde güzel izlenimler bıraktım ise ne mutlu bana
Övguye layik biri deyim ama ben bilmem bilenlerde bilgiyi paylaşsın

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
siteyi sevip devamlılık sağlama sebebim @BoZKurT ustam
siteye kendin gibi karakteri sağlam yöneticiler toplamışsın enteresan olan taraf gelen üyelerde aynı
teşekkür ederim
Ustam yeni isminizle beraber renginizde degismis aslında benim üye oldugun zaman da sizin zaten renginiz vardi yinede tekrardan onemli olan renkten çok sizlerle beraber olmak daha güzel mekana size hayırlı olsun