Afiniza Siğinarak Paylaşiyorum. | Define işaretleri ve anlamları

Afiniza Siğinarak Paylaşiyorum.

defineavı

Kullanıcı
Öncelikle özür diliyorum sadece bu resimleri ve düzgün foto yükleyemediğim için çünkü elimde sadece bu kadarı var ve elinizden geldiği kadar yardımcı olursanız sevinirim üstadlarım. Saygılarımla

ASI

Kullanıcı
Kayalıkları didik didik etmek gerekiyor. Büyük ihtimalle işaret vardır

ASI

Kullanıcı
Hocam eğer daha önce oynanmamış bir yer ise, yani dönem soygununa uğramamış ise güzel bir şeyler olduğu kanaatindeyim. İşaretleri yakından fotoğraflayıp paylaşabilirsen tam anlamıyla üstadlarımız yardımcı olacaktır. Ayrıca burası hangi yöne bakıyor. Forumlarda okuduğum kadarı ile doğu veya güneybatı kısmında giriş kapısı olabilir. Elinize bir tokmak alıp yoklayabilirsiniz...

defineavı

Kullanıcı
Hocam eğer daha önce oynanmamış bir yer ise, yani dönem soygununa uğramamış ise güzel bir şeyler olduğu kanaatindeyim. İşaretleri yakından fotoğraflayıp paylaşabilirsen tam anlamıyla üstadlarımız yardımcı olacaktır. Ayrıca burası hangi yöne bakıyor. Forumlarda okuduğum kadarı ile doğu veya güneybatı kısmında giriş kapısı olabilir. Elinize bir tokmak alıp yoklayabilirsiniz...
Tşkler. Yani bildiğim kadarıyla herhangi bir işlem yapıldığını görmedim saf halde duruyor yani açık ve oynanmış belli bir yer yok. İnşallah yarın yakından çekilmiş resimleri yüklerim.