Ağaç Içindeki Çocuk Resmi

R6m6z6nn

Kullanıcı
Ağacın içindeki resmi farkettiniz mi lütfen acil yorum bekliyorum ve bu işaret mi.bi yerden bi sinyal aldık ama önce yorumlara bakmam lazım bilgi sahibi olmam lazim

R6m6z6nn

Kullanıcı
10 mt ilerde güneyde mezar varsa belli eder kendini değil mi ama dediğin gbi güneyde 3 ayrı çakıl var

R6m6z6nn

Kullanıcı
Tek sorun3 gun kadar kalacagim o uc gunde buna yeter mi bilmiyorum

ersan

Admin
Tek sorun3 gun kadar kalacagim o uc gunde buna yeter mi bilmiyorum
cubuklarda eyer ustasan 10 dakelik bir isin var orda saten sana mezarlar verilmis mezarlari biliyorsun sade bir metal testi yapomak kasliyor.
sindik bilmiyorum ne derece cubuk kulaniyorsun ustam ama o tas yimanin yana yere 2 mt uzana bir aradin metalden koy sonra tas yimaylan o yerdeki metalin arasindan gec eyer icerde o disariya koydun metalden varsa cubuklar iceriye ceker mezaras eyer yoksa yine disariya metale ceker buylece er metalde bir deney yap bukadar basit bir sey.

R6m6z6nn

Kullanıcı
Vaay guzel taktik ustam biz zamaninda oraya cubuklari gorurduk cunku benim aklim hep o 3 yigmadaydi ve başımdan gecen bi olayi anlatmisim konu acip iste orada ki cubuklarla biz arama yaptik en buyuk yigmaya goturdu her tarafindan tuttuk en son yigmanin ustune çıktık cubuk asagiya doğru egildi ve. Kullanan bayan tam bi ustaydi burayi birakmayin dedi ama sonra dokunmadik . Bi dokunsak mi ki

ersan

Admin
Vaay guzel taktik ustam biz zamaninda oraya cubuklari gorurduk cunku benim aklim hep o 3 yigmadaydi ve başımdan gecen bi olayi anlatmisim konu acip iste orada ki cubuklarla biz arama yaptik en buyuk yigmaya goturdu her tarafindan tuttuk en son yigmanin ustune çıktık cubuk asagiya doğru egildi ve. Kullanan bayan tam bi ustaydi burayi birakmayin dedi ama sonra dokunmadik . Bi dokunsak mi ki
ustam bilmiyorum ne derece yigma mezarlarlan nurastin ama az bir usta lkik diverem sana .
yigmayi acmaya basladinimi dayma genis aciliyor ve en usten bastan ta kucuk taslar konuyor asaya indikce buyuk blok taslar konuyor ve 3- mt dende az deyildir derinlikleri sonra tam zemine vardimi duvarda kalim mezari buyuk bir blok taslan kapali olur unu .