Ağaya Küs Olanlar Derneği | Sayfa 12 | Define işaretleri ve anlamları

Ağaya Küs Olanlar Derneği

TEVFiK

Vip Üye
onikiden vurmak diye buna derler işte...
Memuriyete geçmeden önce senelerce esnaflık yaptım iyide bir sanatkar olduğum söylenir ammaa para kazanmayı bir türlü beceremedim.. para kazanma işi apayrı bir sanat olmalı...:([/QUO
S.a. Sayın Ustam bende çok küçük yaşlarda para kazanmanın tadına varmıştım ammmmaaaaa..!!!!!!!!!!..şimdi ise herşeyim bir kişinin yüzünden kaybetmiş bulunuyorum...Saygılarımla.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sevgili dostum Mevlam ne buyuruyor: mallarınızdan ve canlarınızdan imtihan olunacaksınız, ve her halde gerek sizden evvel kitab verilenlerden ve gerek müşriklerden bir çok incidecek sözler işideceksiniz, eğer sabr eder ve tekva yoluna gider, korunursanız işte bu azmolunacak umurdandır...seni çok iyi anlıyorum, lakin cennet ucuz değil! yüce Rabbim cümlemizi takdirine rıza gösteren, verdiğine hamd ve şükreden kullarından olabilmeyi nasip ve ihsan eylesin inşAllah...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
bu bizim @ersan ustama benziyo oda bu sene kabak ekmişti arazilerine çok çalışıom çok diyodu kabak ağası olmuş:D
ersan ustamızın bize olan kırgınlığı devam ediyor önceleri tebessüme koşarak gelirdi şimdilerde selam dahi vermiyor ama canı sağolsun biz onu seviyoruz...

TEVFiK

Vip Üye
Sevgili dostum Mevlam ne buyuruyor: mallarınızdan ve canlarınızdan imtihan olunacaksınız, ve her halde gerek sizden evvel kitab verilenlerden ve gerek müşriklerden bir çok incidecek sözler işideceksiniz, eğer sabr eder ve tekva yoluna gider, korunursanız işte bu azmolunacak umurdandır...seni çok iyi anlıyorum, lakin cennet ucuz değil! yüce Rabbim cümlemizi takdirine rıza gösteren, verdiğine hamd ve şükreden kullarından olabilmeyi nasip ve ihsan eylesin inşAllah...
S.a. Allah Siz'den bir Ömür Boyu Razı Olsun İnşallah Sayın Ustam Bu Güzel Dua'nıza cani gönülden Ami'der. İnşallah derim.Saygılar ve Sevgilerimle.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
ersan ustamızın bize olan kırgınlığı devam ediyor önceleri tebessüme koşarak gelirdi şimdilerde selam dahi vermiyor ama canı sağolsun biz onu seviyoruz...

Ustam hayırdır ne kırgınlığı birşeymi oldu ben bu aralar koptum biraz forumdan ersan ustaylada günlük muhabbet ederdik onunlada epeydir sohbet edemiyorum bişeymi oldu