ağzı açık kaplumbağa kafası | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

ağzı açık kaplumbağa kafası

Kervan07

Admin
Selamün aleyküm
Ustam bu kaplubağanin altinda açık veya kapalı mağara vardır büyük bir ihtimalle ikinci video daki üçgen kayada var dogal gibi ama kaplumbaganin altindaki duz kayada dikkat çekici aslında siz buranin ne olduğunu biliyorsunuz neden video lar aynı gün içinde konuya eklenmedi arkası yarın gibi olmuş ne varsa kamlubağanin kafası altinda mağara üstüne yapılmış anlasilan
ve aleyküm selam..şöyle söylim, alınacak ne varsa buradan alınmış.yakın bi zamanda iş makinaları ile derin bi çalışma yapılmış. kaplumbağanın baktığı yerdeki kaya uçmuş..kaplumbağanın kafasının altındaki yerde uçmuş. tek yer ilk video da bariz belli. @Reedmann ustamız yakalamış zaten. ikinci videoyu yüklemiyecektim ama @Deli Fırat ustamızı kıramadım..
üçgen kaya işlem görmüş fakat detaylı inceleme için yeterli vaktim kalmamıştı.. yorum için teşekkürler

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Ustam videoları cepten izlemek bazi yerleri ister istemez kaçırıyorum pcde daha netti pc sorunlu reandmann ustanın fotoğraf inda gordum o kisim farklılık olduğunu videoda tam net değil ayrıca paylaşım ve bilgiler için teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Reedmann

Kullanıcı
Ustam bu hayvana benzeyen kayalarda müjde olurmu bizim orda tarla genişletirken birtane kaya çıkmış uzaktan gördüm ayaklarına kadar vardı yatan ineğe benziyordu sadece kafa üçgenimsi bir şekil verilmiş

Kervan07

Admin
Ustam videoları cepten izlemek bazi yerleri ister istemez kaçırıyorum pcde daha netti pc sorunlu reandmann ustanın fotoğraf inda gordum o kisim farklılık olduğunu videoda tam net değil ayrıca paylaşım ve bilgiler için teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum
aynen ustam telefondan net görünmüyor. mutlak geniş ekranda ve yüksek çözünürlükte olmalı..saygılar bizden ustam..hayırlı akşamlar dilerim

Kervan07

Admin
Ustam bu hayvana benzeyen kayalarda müjde olurmu bizim orda tarla genişletirken birtane kaya çıkmış uzaktan gördüm ayaklarına kadar vardı yatan ineğe benziyordu sadece kafa üçgenimsi bir şekil verilmiş
bu tarz yerlerde çok fazla kasa olur. kaplumbağanın aşağı kısmında kalan duvarlarda bir çok açılmış örneğini gördüm. açılmamış bir iki kasada ben tahmin ettim fakat detaylı inceleme yapmadım. tekrar gidersem metal testi yapıcam inşaAllah.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
ve aleyküm selam..şöyle söylim, alınacak ne varsa buradan alınmış.yakın bi zamanda iş makinaları ile derin bi çalışma yapılmış. kaplumbağanın baktığı yerdeki kaya uçmuş..kaplumbağanın kafasının altındaki yerde uçmuş. tek yer ilk video da bariz belli. @Reedmann ustamız yakalamış zaten. ikinci videoyu yüklemiyecektim ama @Deli Fırat ustamızı kıramadım..
üçgen kaya işlem görmüş fakat detaylı inceleme için yeterli vaktim kalmamıştı.. yorum için teşekkürler
Eyvallah kıymetli ustam bizde biliriz konu tamamen bilgilendirme amaçlı bizimde tavsiyemiz yeni konu açan arkadaşlara tavsiye amaçlı 👍 yoksa bizim ne hadimize size konu hakkında bilgi vermek

Kervan07

Admin
Eyvallah kıymetli ustam bizde biliriz konu tamamen bilgilendirme amaçlı bizimde tavsiyemiz yeni konu açan arkadaşlara tavsiye amaçlı 👍 yoksa bizim ne hadimize size konu hakkında bilgi vermek
estağfirullah ustam el elden üstün,göz gözden keskindir. ne kadar tecrübeli olsak da illaki atladığımız noktalar olmuştur... genelde pek örneği olmayan işaretleri ele almaya çalışıyorum. herkese katkılarından dolayı teşekkür ederim 🤝 :)