Ah Şu Taşlarin Bi Dili Olsa

ZİRVE

Kullanıcı

ZİRVE

Kullanıcı
kıssadanh isse bakalım ne çıkacak.bu mühür ve oyuk olantaş ile tam mühürün karşısı ormanlık alan ortadanda dere geçer.işaret ve karşısında mağaralar oranlık olan yerde taş ayna gibi aya gibi taşın arkasına sanki insan saklanacak gibidir.

ZİRVE

Kullanıcı
kıssadanh isse bakalım ne çıkacak.bu mühür ve oyuk olantaş ile tam mühürün karşısı ormanlık alan ortadanda dere geçer.işaret ve karşısında mağaralar oranlık olan yerde taş ayna gibi aya gibi taşın arkasına sanki insan saklanacak gibidir.

ZİRVE

Kullanıcı
mühürümü işte böyle basarım. bu işaretlerin hepsi sahteeeeeeeeee mi acaba

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
yer olarak ermeni bölgesi galiba
ben olsam buraları didik didik arardım ustam.

ersan

Admin
ustam muhurlu olan yerler bilioyorsun ya dayma malzemenin ustuinde zamaninda cami ayni kum haline kucuk tanecikler ezarmisler ve ayvan ic yayinlan ve zehirlen karistirik ordaki malzemeyi bu zehirin icine koyarmislar .
cok dikatli olmanda faydan var.

ZİRVE

Kullanıcı
ersan ustam bu mühürlü olan yerde hiçbir şey yok.tam bunun karşısını ormanlıkolan yeri özellikle çektim.arada dere var.karşıda mağaralar var.ama dediğin gibi roma ya ait.fakat çok zor.mührü bi tnıdık geldi.okudu artık ne anladıysa.ddi şurda mezar olacak senin bahsettiğin bayan mezarı.ölçtü biçti tam dediği yerde buldu.öyle yatıp duruyor. mışıl mışıl da uyuyorrr.biliyorsun mezarlar tek olmazzzzzzzzz.dimi ustammmmm.ama ellemiyorummm.uyusunlar.meftalarırahatsız etmem.varsa yapacak yapsın.iş mağaralard ustaaaaaaammmmmm.ahh ustammmm ahhhhhhhhh.candarmalarrrrrrr.hhooooppppp.