Akrep | Define işaretleri ve anlamları

Akrep

murayt23

Kullanıcı

http://resim.defineforumu.com/?di=MXVL[/IMG
[IMG]http://resim.defineforumu.com/?di=ILGL

onur600

Kullanıcı
Güzel mekan...
Akrep'in resmeldiği kaya yapısı diğer kayalardan farklı gibi.Yanılıyor olabilirim.
Yerde kanallı taşı biraz uzaktan fotolasanız daha iyi olur,yakınlarıda araştırma yapmakda fayda var bence...
Saygılar

SEVALİ

Kullanıcı
İlk 3 resim açıldı güzel akrep...
Akrep dere içerisindemi...
Akrep olan yerde tabanca da olması gerekir diye biliyorum ustam dan böyle öğrenmiştim...

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Murayt kardeşim emeğin için teşekkür ederim.
Akrep isaretinin olduğu taşın diğer resimlere olan mesafe ve yönlerinide belirtseydin daha verimli yorumlar alabilirdin.
Akrep bana biraz acemice yapılmış gibi geldi doğrusu. Ama orjinal olduğunu varsayarsak karmaşık ve işçiliği zor bir işarettir. Mezar mahzen kuyu üçlemesi nden en az biri bazende ikisini birden anlatır. Asil ve zengin bir aileye ait çocuk mezarı hediyeleriyle birlikte akrebin üzerindeki oymanın karşısında veya yanlarında gömülü olabileceği tezi en yaygın olanıdır. İkinci resimdeki alanın sanki zamanında kapalıymışta sonradan açılmış gibi bir hali var. Eğer durum öyleyse giden gitmiştir. Kanallı taşın etrafında boşluk arayabilirsin. Belki başka bir mezar veya mahzen girişi olabilir. Yine boşluk uygulayarak kuyu bulma şansın var. Burası kapalı ve gizemli bir kutu, ne olduğunu anlamanın yolu boşluk uygulamasından geçiyor. Resimler geniş açılı olsaydı çizimle yön verilebilirdi. Ama bununda üstesinden gelebilecek ustalarımız var elhamdulillah.
Kolay gelsin.

SEVALİ

Kullanıcı
Bir önceki mesajımda 3 resim açıldı diye belirtmiştim...
Telefondan gördüğümü yazdım fakat pc ayrı bu akrebin her yerini temizlemişsiniz ama nedense sok kol üzerindeki kanalı temizlememişsiniz komana hemşehrime katılmakla beraber diğer resimler güneş vuruş açısından biraz farklı geldi...

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
5ave9uha.jpg
kırmızı hatların düz ve oval olması yön verme ile ilişkilendirilebilirmi?
Mavi çizgiyle belirttiğim hat acaba ne anlatmak istiyor?
Mükemmellik detaylarda gizli olabilir.

baran

Kullanıcı
Murayt kardeş Akrep işaretinin çevresinde araştırma yapmalısın elbet işaretler vardır. Burda akrep işareti sadece tehlikeyi belirtmek için konulmuştur.akrep böyle yerlerde tek basına ise hem tehlikeyi hemde gömünün kuytu alanda olduğunu ifade eder.Ben yerinde olsam hiç bulaşmam.
Sağlıcakla..

Üst Alt