Alet Edavat Bahane So...şahane :) | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Alet Edavat Bahane So...şahane :)

wolf_52

Kullanıcı
Mekanımıza hoş geldin @BoZKu®T ustam
Lütfen forum kurallarını okuyunuz
http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kuralları.2/
14- Bir başka üyenin açmış olduğu konuyu bölecek mesaj yazmak yasaktır. Üye konu içeriği ile alakalı yeni konu başlığı oluşturarak ilgili alanda konu açmalıdır.
Uyarılır, devamı halinde siteden süreli uzaklaştırılır.

Yeni üyeler böyle sıkıntılar bazen çıkarta biliyor
Anlayış göstermek lazım @zebun ustam
Vakit ayırıp haber verdiğiniz için teşekkürler
Usta Sen yabancı değilsin
Aman diyeyim
@BoZKu®T gardaşın tersi düzü belli olmaz
Fazla üstüne gitmeyelim
:D
İkimizi de banlar manlar sonra ;) :D
ne dersen halısın ustam, bilgi paylaşdıkça güzeldir,mantığıyla haraket etmiş bulunmakdayım,konu sahbi arkdaşımdan da özür dilerim, konuyu bölmek istemedim..saygılarım la...

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
@BoZKu®T @aliveli44 Ya ben şakalaşıyorum biliyosunuz (kahkaha)(keyif) bozkurt ustam bu yazıları sen konu aç oraya taşıda konu sahibi arkadaşa ayıp olmasın eğer 50 cm lik bir delik açmak istiyorsan elektrikli 8 kg lik hilti işini görür benzinli honda hiltilerde var onlar sonda tipi çalışıyor baya derin delebilirsin ama satın alacaksan bu benzinliler çok pahalı

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
ne dersen halısın ustam, bilgi paylaşdıkça güzeldir,mantığıyla haraket etmiş bulunmakdayım,konu sahbi arkdaşımdan da özür dilerim, konuyu bölmek istemedim..saygılarım la...
Volf ustam ben sana bir şey demedim :D
Korkma ya :D
@BoZKu®T ustam sana zahmet bu mesajları bir yere topla
Arkadaşın konusunu böldük
konu sahibi arkadaşımızdan @zebun usta adına özür dilerim
Abi ben efendi efendi duruyordum cebe TabaTalk dan mesaj geldi
@zebun isimli üye sizden bahsetti diye
Ne edem beni olaya dahil ediyorlar
Ben suçsuzum @BoZKu®T ustam

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
içinizde en uyanıkları sıralayın deseler eminim beni en sona koyarsınız.:D
konunun içinde yazmasından olsun anlamalıydınız. defineci feraseti ,bu tür detayları çok kurnazca almalı.
bozkurt ustama ,
arkadaşımız yeni resimleri atsın , ayni fikir oluşursa ,bende daha kurnazca yorumlayacağımı söylemek istiyorum. garantici olduğumu bilirsin.
tuşba kardeş, kullanıcının elinde neden çubuklar sussun. yeterli deneyim yoksa,zihnin yönlendirmesi olabilir. bunu da aşmaya çalışmalısınız. gerektiğinde güvenilir birinden yardım alınmalı.

wolf_52

Kullanıcı
içinizde en uyanıkları sıralayın deseler eminim beni en sona koyarsınız.:D
konunun içinde yazmasından olsun anlamalıydınız. defineci feraseti ,bu tür detayları çok kurnazca almalı.
bozkurt ustama ,
arkadaşımız yeni resimleri atsın , ayni fikir oluşursa ,bende daha kurnazca yorumlayacağımı söylemek istiyorum. garantici olduğumu bilirsin.
tuşba kardeş, kullanıcının elinde neden çubuklar sussun. yeterli deneyim yoksa,zihnin yönlendirmesi olabilir. bunu da aşmaya çalışmalısınız. gerektiğinde güvenilir birinden yardım alınmalı.
valla yeminle,sayın abim şimdi düşdü jetonum, ben ne anlarım dolanbaçdan vs den, bozkurt usta,meyersem konu sahbine gönderme yapmış, bende sazanlık etdim sanrım... nerden bilsin saf anadoluçocğu,garip ilker. ahh ahhh bari sen yapmayaydın iyidi bozkurt usta,:(:mad::confused:(şeytan)(yüzüm)kesin rüşdü ustanın fişeklemesidir bu, eline çakma harita verdim diyee kesin öyledirr(ağla)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
valla yeminle,sayın abim şimdi düşdü jetonum, ben ne anlarım dolanbaçdan vs den, bozkurt usta,meyersem konu sahbine gönderme yapmış, bende sazanlık etdim sanrım... nerden bilsin saf anadoluçocğu,garip ilker. ahh ahhh bari sen yapmayaydın iyidi bozkurt usta,:(:mad::confused:(şeytan)(yüzüm)
:p:):D
Bi sen garipsin
Birde ben
:D:):p

LG-D693TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
ak sakalların feraseti ,anlamışsın dır umarım:p