Alin Bendende Bir Bomba :) | Sayfa 13 | Define işaretleri ve anlamları

Alin Bendende Bir Bomba :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yucel1050

Kullanıcı
Alper kardes program gordugum kadarı ıle soyle calısıyor dıyelımkı bır yerın radyasyonunu olcecen yanı gama ısını dıyelım tlf o bolgeye koyuyosun olc dıyosun oraya bırakıyosun tlf olcum bıttıgınde resım ıle hıstogram ıle ve rakam ıle olcum sonucunu gosterıyor yanı burada su kadar radyasyon var ste su kadar gama ısını var dıye sonuc verıyor ama normal bır yerde kalıbre edıyosun sıfırlıyosun program ıle tlf kalıbreden sonra olcuyosun benım bıldıklerım bunlar tabıı denemekle olur zaten program bısey degıl 10 tl fılan bırde lıte olanı var onuda denemek lazım bence eger denersen buraya yazda bende merakımı gıdereyım............

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli arkadaşlarım, konuya ön yargılı yaklaşmak yerine destek olmayı seçenlerdenim.
ciddiyetsiz yaklaşımları ,insanların umutlarıyla oynamayı ,sevimsiz bulurum.
sorumluluğumuz gereğide,üyelerimizi ,böyle yaklaşımlardan korumakta görevimiz olduğunu düşünüyorum.
konu açılalı hayli zaman oldu. emrah kardeşimiz bu arada siteye girmesine rağmen,yorum gereği duymadı.
konusunun arkasında duruyorsa lütfen insanları daha fazla gözüne baktırmasın. günahtır yazıktır.
bu konuda ,istenilen ve beklenen düzeyde çakışması varsa ve paylaşma erdemini gösterirse cennetin kapıları binlerce dua ile açılacaktır.
yoksa konunun kaldırılması ,üyelerimiz<in üzülmemesi adına elzemdir.
başka fikri olan yücel gibi arkadaşlarımız da konularını kendi başlıkları altında açmaları uygun olacaktır.

Albatros

Kullanıcı
değerli arkadaşlarım, konuya ön yargılı yaklaşmak yerine destek olmayı seçenlerdenim.
ciddiyetsiz yaklaşımları ,insanların umutlarıyla oynamayı ,sevimsiz bulurum.
sorumluluğumuz gereğide,üyelerimizi ,böyle yaklaşdan korumakta görevimiz olduğunu düşünüyorum.
konu açılalı hayli zaman oldu. emrah kardeşimiz bu arada siteye girmesine rağmen,yorum gereği duymadı.
konusunun arkasında duruyorsa lütfen insanları daha fazla gözüne baktırmasın. günahtır yazıktır.
bu konuda ,istenilen ve beklenen düzeyde çakışması varsa ve paylaşma erdemini gösterirse cennetin kapıları binlerce dua ile açılacaktır.
yoksa konunun kaldırılması ,üyelerimiz<in üzülmemesi adına elzemdir.
başka fikri olan yücel gibi arkadaşlarımız da konularını kendi başlıkları altında açmaları uygun olacaktır.
Kesinlikle haklisin ustam.konu uzadikca uzadi yalvartma pozisyonuna girecek az kaldi.birsey ortaya atildi ve arkasinda durulmadi.insanlarin umutlariyla oynamaya kimsenin hakki yok kanimca.ortalikta zaten yeterince umut taciri var.konu sahibi eger samimi ve icten olsaydi eger en azindan bir cevap yazardi konusuna.sadece siteye girip konusuna bakip cikmazdi.sahsim adina hic ama hic tasvip etmedigim bir olay.umarim admin arkadaslar biran once bir cozum bulurlar.

ersan

Admin
deyerli ustalarim emrah kardesin baseti program cok guzel calisiyor onu da bilmelisiniz .

resim buyuk gedinden resmi kuceltmye sorun kaldi bunu buyn bildim bir deyemen yerine yakin bir mezar da bakti uydudan.

Son düzenleme:

Meltun

Kullanıcı
1980 li yıllarda bir maden mühendisi ile tanışmıştım branş maden olunca konu döndü dolaştı yer altındaki nasıl daha kolay bulunabilire geldi.Sorduğumda arabasında poloroid bir fotoğraf makinası olduğunu arzu edersem bizim göstereceğimiz noktada varsa var olanın resmini çekip verebileceğini, benimde adedine kadar sayabileceğimden bahsedince, hadi denemesini yapalım nedir ne değildir görelim deyiverdim not defterine bir şeyler yazdı. Bu filmi fotoğrafçıda varsa al dedi, Yazılı olanı okuduğumda almam gereken filmin numarası yazıyordu "hatırımda kaldığı kadarıyla 8 le başlayan bir numara idi" tesadüf hemen arkamızda fotoğrafçı girdim sordum. Bu aradığınız filim özeldir ve sık kullanılmaz bende yok buralarda da bulacağınızı zannetmiyorum sözünü de cümlesine ekledi. Sonuçta denemeyi yapamadık

ASI

Kullanıcı
Vay arkadaş. Aslında süper bir şey bu. Gerçekten böyle bir şey var ise bunu o kadar d.e.dektör firması acaba görmezden mi geldiler ki? Birde ben linke baktım fakat desteklenen telefonları göremedim. Bende Samsung S3 mini var. Desteklerse eğer ben önemli değil bu konunun devamı için veya kapanması için 10 lira verebilirim. Eğer destekleyip desteklemediğini yazabilecek bir arkadaş varsa ona göre hareket edeyim.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

konu, konu sahibinin takipsizliği nedeni ile kapatılmıştır.
konu hakkında dönüş yapmak istediğinde tarafıma veya diğer yönetici arkadaşlara bilgi vermesi yeterlidir.
@emrah4345
konu içerisinde konu açıldıkça yarardan çok zarar durumu oluşuyor.
konu içerisinde farklı farklı bilgiler farklı farklı uygulamalar mevcut,
herkez kendi tecrübesini yazmakta özgürdür.lütfen tecrübelerinizi paylaşınız, paylaştıkça katkı olur,katkı oldukça tecrübeniz gelişir artar.
anlayışınız için tesekkur eder,iyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...