Alinmis 2aylik | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Alinmis 2aylik

yoksul

Kullanıcı
Orada kayada basamak mı var banamı öyle geliyor -hem geçmiş olsun daha iyisi nasip olur İNŞALLAH -----sana bir Kayseri atasözü söyleyeyim derlerki- AKILLI HESABINI YAPANA KADAR DELİ OĞLUNU EVERMİŞ - bu atalarımız çok akıllıymış

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Kısmetten çıkmış ustam yapacak birşey yok, Allah yar ve yardımcın olsun, İnşaAllah daha büyüğünü bulursun

esrarengiz2828

Kullanıcı
yanında kapalı bi tesbit yaptım yinede çalışma yapılacak sağlık olsun ustalarım tecrübeleri yenilicez

ersan

Vip Üye
ustam benimde buyle bir olay gecti basimdan aklima geldikce kafayi yeyem geliyor.
bir arkadasim var burda ,Taner ,,abi deye bir yer biliyormus ve yer belgeli ve dayma hep bir askeriye kazanindan basediliyorum ama ben buyle bol miktar paralara inanmadimdan dolayi 2 sene hep oraya arkadasa cubuk cekmeye gitmedim bir gun geldi aldi beni ama yer cok camurli ve yamurli oldundan dolayi
300 mt re kadar uzandan cubuklari saldimi cekim vardi ve taner abi adi gidik bulalim yeri dedi birde bir varsak yere ne gurelim ustam kepceylen yer acilmis tam belgeden basedildi kaynagin 10 mt arkasindan birkere 3 mt re derinlik vardi ve kazani bosaltmisla ter tarafina topra kapamislar asaya indim kazani aldim ustam kulup kazanin saplari bronztan yapiktilar ve 1012 senesinden askeriye muhuru vardi kazanda eve geldimi kazani suylan dolsurduk tam 23 kilo su aldi azi ustam bir anayiver kazanda kac kilo altin oldunu en az 450 kilo altin varmis demek istedi taner abi onustan buyle isler oluyor .

Üst Alt