Aliveli44 Den Her Kese Selamlar | Define işaretleri ve anlamları

Aliveli44 Den Her Kese Selamlar

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Sevgili Mekan Sakinleri Hepinizi Allah'ın Selamı İle Selamlıyorum

Selâmün Aleyküm
Allah'ın selamı üzerinize olsun
Allahın salamı üzərinizə olsun
Neka mir Allah na vas
يجوز لل سلام من الله عليكم
May the peace of Allah be upon you
ممکن است صلح خدا بر شما
Нека мир на Аллах да бъде върху вас
Neka mir na Allakh da bŭde vŭrkhu vas
Que la paix d'Allah soient sur vous

Թող խաղաղություն Ալլահի լինի ձեզ
T’vogh khaghaghut’yun Allahi lini dzez
Пусть мир Аллаха вам
Pust' mir Allakha vam
Είθε η ειρήνη του Αλλάχ ας είναι από σας
Eíthe i̱ eirí̱ni̱ tou Allách as eínai apó sas

ECE07

Kullanıcı
A.S. Üstadım. Öncelikle hoş geldiniz, özlettirdiniz kendinizi. Artık kızma sırası bizde. Hiç gerek yoktu, sizi hayal kırıklığına uğratan kim olursa olsun vicdanıyla baş başa bırakmanız ve Allah'a havale etmeniz daha doğru olurdu, Sizi sevenlerde bu üzüntüyü yaşamazdı. Benzer sebeplerden dolayı tekrarında yanlış yada doğru ben de sizin yaptığınızı yapacağım. İyi ki döndünüz, iyi ki varsınız.

Warning

Kullanıcı
Aleyna ve aleyküm selam
E mübarek kendini özlettin gözler ekranda seni arıyor bi bulamadık seni hataları kim düzeltecek sen yokken :) hoşgeldin sefalar getirdin üstadım kızma sen metanetli olmak gerekir ya sabır çekmek lazım ki umduğunu bulasın sabrın sonu selamet ola.
Tekrardan forumda seni görmek güzel üstadım bende kendimden şüphe ettim küstürdümmü acep aliveli44 üstadımı :) Allah c.c. emanet olasın paşam

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
O konulara girme gene kızacam valla :D
kızmak var belli etmek yok .bizde kızdık ne oldu. artık ayrılmak yok ALLAH ın izniyle.
ben karalıyım sizlerde öyle olunuz. düzeni bozmaya kalkan farklı amaçla aramıza girerek,nifak sokana tölerans asla yok. bekleyelim belki düzelir düşüncesini de bir kenara hapsettim. binlerce saygın camianın içinde yer almak isteyen buranın kurallarına da uy
uyor.uymayan geldiği gibi aleyküm selama bile kalmayacak.
onuruyla ,hizmet eden bir ustamızla o türden binlercesini mukayese bile edemeyiz.
ve aleykümselam canım kardeşim. ayrı kaldığımız zaman içinde bir kaç yetki verdiğimiz ustalarımızla, cantar ve harbici ustalarımızın bu günden sonra aktif olmalarıyla kadromuz istenilen seviyede ,paylaşımlarına devam edecek inşaallah.
hepiniz sağ olun var olun. erken dönmene sevindim.