Vefat - Aliveli44 Kardeşimizi Kaybettik | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Vefat Aliveli44 Kardeşimizi Kaybettik

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Beni de roni aradı. Abi doğrumu diye. Yanlış biridir dedim. İnanmak mümkün değildiki. Evet ölüm elbet gelecek. Kime ne zaman belli değil eywallah. Ama kabul edemiyorki insan. Aradım hemen, uzun uzun çaldı telefon. Ohh dedim işi var galiba açamadı , derken. Kızı açtı, abi dedi babam vefat etti. Gayri ihtiyari sen ciddimisin diye sordum, evet abi dedi. Üzülmeyin diye kimseye haber vermedi operasyonu dedi. Ağlamadan kapadım ama, sonra tutamadım kendimi. Hastaydı ama, kalbi ile ilgili birşey yoktu. Hiç bahsetmedi. Hala etkisindeyim. Kendi adına açtığı sayfası vardı sitede, bulamadım konuyu. Silmiş kendi sayfasını. Beraber bir resmimiz vardı. Aradım taradım bulamadım. Diyecek söz yok. Gerçekten yok.
Gardaşım ben bende değilim inan gardaşım olsa bukadar üzülürdüm ama elden birşey gelmiyor her nefis ölümü tadacaktır rabbim yakınlarına sabır versin inşallah

erkann

Kullanıcı
Allah rahmet eylesin .Ailesinin , sevenlerinin, tüm sitedeki dostların başı sağ olsun.Kardeşimizin ruhuna 1 fatiha 3 ihlas okuyalım ruhu şad olsun.Gözlerin yaşardığı,hıçkırıkların boğaza düğümlendiği kelimelerin kifayetsiz kaldığı an

bornovalı

USTA
Super Moderatör
"İnna lillahi ve inna ileyhi raciun"
ALLAH (c.c) rahmet eylesin. Peygamberimizin (s.a.v) şefaatine nail eylesin inşallah.
Üzüntümü anlatacak kelimeleri bulamıyorum. Erken bir ayrılık diyeceğim ama herşeyin en hayırlısını ALLAH (.c.c) bilir.
Geride kalan ailesine sabır ve uzun ömürler dilerim.
Mekanı cennet olsun inşallah. (amin.amin.amin)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn...
Rabbim rahmetiyle muamele eylesin...
Ailesine aile efradına sevenlerine başsağlığı diliyorum...
Hepimizin başı sağolsun tahammülü çok zor bir acıya düçar olduk...
Biz ondan razı idik Rabbimde razı olsun inşallah amin...😭😭😭😭😭

MAVRAN

Super Moderatör
Acı haberi iş sırasında Laciver ustam haber verdi, derin bir üzüntü ve özleme kapıldım, cuma namazı sonrası imam okuduğu süre ile kendime geldim, Allah dan geldik yine ona döneceğiz. Rabb'im rahmet eylesin, ailesine sevenlerine ve define mekanı sitesine Rabb'im sabır versin.
Rüştü ustamın ardından yazılacak çok şey var ancak ben hiç bir şey yazamıyorum. Seni özleyeceğiz be ustam. 🌹🌹🌹🌹 Dünyanın bütün gülleri Yolunda açsın, mekanın Cennet makamın Ali olur inşaallah.

SerdenGecti63

Vip Üye
Vay Güzel Abim Bana da mesaj atmıştı nasılsın diye konuşmuştuk. Fazla muhabbetim olmadı ama üzüldüm. Ne desek boş elimizden dua etmekten başka bir şey gelmiyor. Rabbim Celle Celaluhu merhametiyle muamele eylesin. Ailesine sabırlar diliyorum. Yorumları okumaya yürek dayanmıyor.