Alternatif Define Yerleri-- Görsel-- | Define işaretleri ve anlamları

Alternatif Define Yerleri-- Görsel--

hamzadan

Kullanıcı
Bu ara b
ir zaman için defineyi arayacağım mekan:rolleyes::rolleyes:

hamzadan

Kullanıcı
HAMZADAN ustam böyle görüntülere enstantenemi derdik yanlış olmasında. sanırım biraz geçmişi var. yalnız
cihazlar nedir bu araç ne yapar anlamış değilim.
makinanın içini doldurmuşsun maşaallah. selametle inşaallah.
Ustam dikkat edersen sol elimin arkasında elektronik alan (dip)tarayıcı var.120 m.ye kadar define nin yerini derinliğini veriyor. Banada kazmayı (oltayı) vurup malı çıkartmak kalıyor.Misafir olmak isteyen buyursun.Mangalımız hazır,termosumuzda buz gibi kızılcık şerbetimizde var.Namazlarıda unutmazsak dünya bize güzel (hatun dırdırı yok).:)

tuncers

Kullanıcı
üstad bende çok severim balık tutmayı kafa dinlemek için en güzel şey ama elimiz boş kalmıyor ki eskisi gibi haftanın 2-3 günü balık tutmaya gideyim eskiden çok da güzel balıklar tutardım ama şimdi nerde ..

esrarengiz2828

Kullanıcı
Küçük Çekmecedeyim ustam gelirseniz hararetle beklerim.
selam ustam 2 gün önce orda idim ama hiç boş vakit bulamadım 1 hafta kaldım istanbul bana göre değil o trafik hele hiç değil arkadaşlar sağolsunlar sitedeki hepside ziyaret olarak adres veya telefon verdiler ama nasip değilmiş uykusuz bi düğün yaptık ve geri döndüm farkındaysanız 1 hafta doru giremedim mekana ama inanınki yanınıza uğramayı çok isterdim hepinizide lütfen kusuruma bakmayın @ikizceli ustam ankrayada saptık aslında yalnışlıkla gerede yolunu kaçırdık ama halam orda telefon telefon üstüne ona bile 15 dakka anca uğraya bildim inşallah başka bigün buluşmak dileğiyle saygı vede sevgilerimle

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
üstad bende çok severim balık tutmayı kafa dinlemek için en güzel şey ama elimiz boş kalmıyor ki eskisi gibi haftanın 2-3 günü balık tutmaya gideyim eskiden çok da güzel balıklar tutardım ama şimdi nerde ..
TUNCERS ASTAM,AKLIMA BİR FIKRA GETİRDİN.BİRAZ GÜLDÜM.HEPİNİZmutlaka bilirsiniz.
NASRETTİN hoca ata binmeye çalışır ,bir iki hamle yapar,ama bir türlü ata binmeyi başaramaz.
etraftan görenler vardır düşüncesiyle,
ahhh gidi gençlik ah der.
sağına soluna bakar,etrafta kimsecikler yoktur.:D
kendi kendine,
atma be nasrettin biz senin gençliğini de biliriz der.
biz senin eski günlerini bilemeyizde daha 30 lu yaşlaradasın be kardeşim. dünyanın yükünümü üstlendin.