Alternatif Define Yerleri-- Görsel-- | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Alternatif Define Yerleri-- Görsel--

tuncers

Kullanıcı
TUNCERS ASTAM,AKLIMA BİR FIKRA GETİRDİN.BİRAZ GÜLDÜM.HEPİNİZmutlaka bilirsiniz.
NASRETTİN hoca ata binmeye çalışır ,bir iki hamle yapar,ama bir türlü ata binmeyi başaramaz.
etraftan görenler vardır düşüncesiyle,
ahhh gidi gençlik ah der.
sağına soluna bakar,etrafta kimsecikler yoktur.:D
kendi kendine,
atma be nasrettin biz senin gençliğini de biliriz der.
biz senin eski günlerini bilemeyizde daha 30 lu yaşlaradasın be kardeşim. dünyanın yükünümü üstlendin.
ah ikizceki ustam çok doğru söyledin ama yaşım daha 30 bile deyil ama kaç yaşında olduğumuz bilseniz bu yaşta bu kadar tecrübeli olduğum için siz bile şaşırırsınız daha gençliğimin bağrındayım ama hayat şartları bizi bitirdi tüketti
ama üstad yolum bigün ankaraya uğrarsa seni de görmeye gelicem o zaman canlı canlı görüceksin beni ve anlıycaksın benim halimi...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
inşaallah tuncers ustam,beklerim. ağırlamaktan onur duyarım.
gelmeden önce mesaj atarsan telimi veririm kolay ulaşırsın.
bu vesile ile yolu düşen veya tanışmak amaçlı gelmek isteyen her kardeşimide beklerim.

hamzadan

Kullanıcı
HAMZADAN USDATI YAKIN OLANLAR YAKINDAN TANISINDERİM ŞEN ŞAKRAK BİR BUYUĞUMUZDUR KENDİSİ ALLAH SELAMET VERSİN
Allah CC. senden razı olsun ustam,üzerimize fazla iyilik yükleme de İmamı azam Ebu Hanife (Rahmetullahi aleyh)'in durumuna düşmeyelim.Biliyorsun halkın kendisi hakkında sabahlara kadar namaz kılar dediğini(Veya o minvalde bir söylenti) duyunca,halkı yalancı durumuna düşürmemek için bir zaman sabaha kadar namaz kılmaya başlamış.:):):)