Altı Basamak Çıkış Hemen Yantarafından Üç Basamak Iniş Merdiven Bana Ne Anlatıyor Olabilir Ustalarım | Define işaretleri ve anlamları

Altı Basamak Çıkış Hemen Yantarafından Üç Basamak Iniş Merdiven Bana Ne Anlatıyor Olabilir Ustalarım

hasan1

Kullanıcı

hasan1

Kullanıcı
altı basamaklı merdiven koltuga çıkıyor. hemen yan tarafında üç basamaklı ters tara fa inişli

fatih7979

Kullanıcı
kırmızı yerler acılmısmı ozellıkle 1 yazdıgım yer yoksa kare oymamı sarı ıle cızdıgım merdıvenlerın cıktıgı yeri sen ××××× banada cok dua et:)

Değerli üyemiz
Forum kuralları gereği, kaçak kazıya teşvik edici nitelikte olabileceği için, ilgili kelime tarafımca silinmiştir.
Lütfen kurallara riayet edelim
Teşekkürler

KOMANA

Moderatör tarafında düzenlendi:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

hasan kardeşim ,bir kısmı zemin altı bazıları ise kaya mezarı olan bir alan.
çok resim ama kalite düşük ve görülmesi istenileni verebilen görünümlerde değil.
bir tane çizdim. tespit yaparak başşlangıcı belirlemen gerekir. alanda hatasız boşluk tespiti yerlerini bulmanı sağlar. sağlıcakla.

Karamıstık

Kullanıcı
Ustalarım belki bana gülecek ama yinede bende kendi görüşümü ve izlenimimi paylaşmak istiyorum müsade varsa. Daha önce buna benzer bir yer görme fırsatım oldu. ?Taş üzerine oyulmuş merdiven basamakları devamında taş oyularak yapılmış bir insanın yürüyecegi şekilde yol. Eger burası yüksek bir yer ve buradan başka çıkışı zor olan bir yerse. Arkadaşlar burası bana göre tambir eşkiya mekanı. Genelde yatak yerlerine gece geldikleri ve yerleşip güvende olduklarından emin olana dek ateş yakmadıkları için yönetim kadrosu gece karanlıkta bu merdivenleri ve yolu kullanarak güvenli yere çıktıkları düşüncesindeyim. Belki bu merdivenlerin devamı yada daha aşagılarda başlangıcı varmışdır ama jandarma böyle bir yeri tesbit ettiginde merdivenlerini bilinçli olarak kırıyor. Bana göre burada eşkiya gömüsü aramak lazım bunun içinde merdivenle çıkılan en uç noktanın karşılarında net görülebilecek işaret ve dikkat çekici emare aramak lazım. Yada eşkiya başlarının konakladıgı yerden çıkılan ve başka bir yerden cıkılamayan o kayaların en üst noktalarında kayaların arasında kazıla bilecek yerlerde boşluk tespiti yapmanızı tavsiye ederim. Birde sorum olacak acaba o kayalıklara yakın bir yerde dere çay veya su akıntısı varmı ? Buda benim yorumum belki küçükte olsa bir faydası olur. Saygılarımla...

SM-T310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hasan1

Kullanıcı
ustalarım yorumlarınız için teşekkürler

hasan1

Kullanıcı
kara mıstık usta. burası zirve degil.tam tersi dagın en dibi. su varmı demiştin . bu işaretin güney tarafındasu akıyor yaz kış azda olsa su akıyor. tam kayanın dibinden.bu sudan dolayı olsa gerek 15 tane yengeç hepsi biryerde ölmüşler