Altın Arama | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

TimuR964

Super Moderatör
10 GR HİÇDE İYİ DEĞİL, eyer biriktirilirse 200.00 gr eritilirse 1.00gr fire olur 0.50 santim ayarda fire olur toplamda eritme ocak yani + ayar rapor parası yol masrafı hariç 2.00 gr olur eğer milyemi yuksak çıkarsa birşeyler olmuş sayılır yoksa haftada 1 10.00grm has ele geçse iyide geçmez malesef. SEVGİLER

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
bu işide bizzat denemiş biri olarak yaziyorum
zaman+masraf
eşittir kuyumcudan gr altin almak dahakarli
Kralım
Valla bir şey istemiyorum 🤣
Benim paylaşımımda ki amaç
Mekan sakinlerinin haberleri olsun
Böyle bir cihazdan

Buluyon buluyon
Küpe basıyon de mi

MAVRAN

Super Moderatör
Öncelikle @ aliveli ustama teşekkür ediyorum bu konuya değindiği için. Bu işe bir yıldır zaman ayırıyorum Karadeniz'de köye yakın orman içinde akan derede olan bütün toprağı elekten geçirdim öyle ki Muhtar jandarmaya beni ihbar etti jenderme geldi ne ediyorsun böyle diye sordu anlattım, hele bir çay koy dedi çimene uzandı önce yaptığın iş yasal değil dedi bende kanunda yasak olan yerini söyleyin dedim biraz zorladı Avukat yeğeni aradım o jenderme Kom konuşunca işin seyiri değişti ve sonunda muhabbete geldik. Kardeşim birşey buldun mu diye sordu bende nerede komutanım boşa eliyoruz toprağı dedim yikatığım toprağı görünce Yorma kendini boşa bu işten ekmek çıkmaz dedi ve gitti.
Yani bir derede olan toprağı yıkadım elde hiç, bu arkadaş ne anlatıyor 10 Gr filan. Ben inanmadım sanırım bunlar elek reklam yapıyorlar.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Al aileni yanına hem mangal yap hem altın çıkar :) Aliveli ustam sağolasın belki sayende buna başlayıp sana dua eden arkadaşlar çıkabilir :)
Pikniğe gitmişim
Mangalı yelliyorum
Paçaları sıvamışım
Bu halimi bi hayal edin 🤣
Haa atlet üstümde 🤩
@KANAS_USTA @Lacivert24
@A21MEDLi @gıral @MAVRAN ustalarım
Çok rahat hayal edebilirler
🥳😅
Gızım hele şu merete 2 kürek kum at
Diyorum
Baabaa abim atsın diyor